Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás egyedül?

Utazás egyedül?

Figyelt kérdés
Szoktatok egyedül utazni? Ha igen melyik volt a legjobb utatok amit egyedül csináltatok?
2022. dec. 30. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Krakkó 2020-ban.
2022. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Belföldön rendszeresen megyek bármerre.
2022. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen évente 1-2 alkalommal ami nem munkaügy. Általában olyan helyekre megyek, ahová a gyerekeket meg a feleségem nem szívesen vinném. 2019-ben voltam Nepálban a Langtang Nemzeti Parkban csináltam meg egy elég nehéz túraútvonalat. Az volt a legjobb.
2022. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek egyedül utazni. Vonattal is, de a kedvenc, ha beülhetek a kocsiba, és körbeautózok 3-4-5ezer km-t. Eltart 2-3-4 hétig vagy tovább (mert legtöbb helyen megállok egy-két napra). Annyi ilyet csináltam már, 2020-at kivéve évente 2x legalább, hogy nincs is olyan, hogy "legjobb", mert mindegyik autós utazás a "legjobb" (nyugdíjas vagyok, USA-ban élek)
2022. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
100%
Sokat utazom egyedül.
2022. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Üzleti utakat szoktam kiegészíteni, volt már mindenféle és a legtöbbet élveztem, így voltam vállalható áron Kelet-Timorban, Kolumbiában, Tobagon, Guineában (mondjuk ez elég necces volt, egy napra lesitteltek, mert nem voltam hajlandó lefizetni a helyi erőket).
2022. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami külföld, Japánban voltam egyedül utoljára.
2022. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször egyedül utazom mivel sajnos nincs csajom. Általánosságban szerintem mindegy hova mész egyedül, mindenből ki lehet jót hozni. A klasszikus tengerparti nyaralások kicsi uncsik egyedül, én inkább a városnézős, kirándulós utakat javaslom.
2023. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárhova szuper élmény lehet egyedül utazni, ez nem a helyszíntől, hanem sokkal inkább a hozzáállástól függ.


Attól, hogy én benyögöm neked, hogy Baszkföld, Róma és Kolumbia volt számomra a top3 még nem leszel kisegítve, ha te az első pillanattól kezdve nyomorultul érzed magad a "magány" miatt.


Ha eddig mindig társasággal utaztál, akkor kezdj kicsiben: belföld, Szlovákia, Prága, Bécs, túrázás, stb.

2023. jan. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!