Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül nyaralni külföldön?

Egyedül nyaralni külföldön?

Figyelt kérdés

Elszeretnék menni pár napra nyaralni, de senki nem jönne velem, egyiptomot néztem ki, januárban 6-7 napra. Még soha nem voltam egyedül nyaralni, vakmerőség? 29F


Amitől még pluszban félek, hogy a covid miatt lezárják az országot, és benn rekedek..



2021. dec. 20. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem vakmerőség. Ha lezárják az orszàgot és ottragadsz a tengerparton az még mindig a kisebbik rossz. A viccet félretéve nem hiszem hogy ilyen megtörténne, de ha pl a repülőforgalmat le is állítják, kerülőúton biztos haza tudsz jönni.
2021. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne oda menj januárban, nincs strandidő. Egyébként az egyedül utazással semmi gond, én is sokszor úgy megyek.
2021. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

2

Jah valóban a 24 fokos víz mega 25-26 fokos hőmérséklet nem strandidő. Sőt tömegesen fagynak halálra a turisták. 🤣

2021. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha valakinek ez strandidő, akkár hajrá!

Nálam a strandidő 30 foknál kezdődik.


[link]

2021. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4

Az ne zavarjon hogy ezek napi átlagok 🤣🤣🤣

2021. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, amennyiben ismered az arab mentalitást. Ha nem, akkor elsőre ijesztő lehet a rámenősségük. Én egyébként többször voltam már egyedül nyaralni, sok előnye van. :) Egyiptomot pedig mindenképpen érdemes megnézni.
2021. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

voltam már tunéziában jópár éve, ismerős, hogy a görögteknőstől a karkötőkig mindent rádakarnak sózni :D


akkor egyiptomban mi a nyaralós időszak? Tavasztól?

2021. dec. 21. 07:14
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

7

Inkább tavaszig. Nyáron a 45 fokban nem nagy buli ott lenni.

2021. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem ne oda menj januárban, nincs strandidő."


Tiszta balszerencse, hogy Egyiptomban aztán végképp semmit nem lehet csinálni a tengerparton döglésen kívül, véletlenül sem az egyik legrégebbi kultúrájú országról beszélünk...

2021. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen elmentem egyedül Milánóba 4 napra nyaralni, élveztem nagyon. Tunéziába nem biztos hogy elmennék a közbiztonság miatt, + mert nő is vagyok, de az egyedül utazásnak sok előnye van és egy jó élmény :)
2021. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!