Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Svájcban mennyibe kerülhet 1...

Svájcban mennyibe kerülhet 1 főre 1 hét nyaralás 1 nagyvárosban körülbelül?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 18:12
 1/5 anonim válasza:
66%
Igényektől függ.
2023. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Svájcban pont nem a nagyvárosok az érdekesek.
2023. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hotelek arait te is megtalalod az interneten, remelem.


Kaja egy hetre ha te fozol magadra, kb 100 frank. Ezen kivul ilyen arakkal talalkozhatsz:

Ebed egy nem puccos etteremben 30 frank, Mekiben 15 frank

Szendvics a vasutallomason 5-8 frank

Vonaljegy 5 frank

Vonatjegy valami ertelmes tavolsagra 25-50 frank

Muzeum belepo 15-20 frank

2023. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Svajcba nem varostnezni kell menni.Illetve akkor sem ajanlott ha csóró vagy...ez nem az az ország ahol napi 4000forint kajapenzből el leszel és akkor még semmit nem is csinaltal.
2023. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Napi 4000 forintból kiválóan megvoltam. Sokat utaztam, sok mindent megnéztem, sokat túráztam (kicsit több mint egy hétig). Az idegen országokban elköltött pénzek kis mértékben függenek az országtól (extrém eseteket nem számítva) sokkal nagyobb mértékben függenek az igényektől és a szervezési tudástól. Teljes mértékben el tudom képzelni, hogy valaki minőségi utat szervez Svájcba két hétre 2000 CHF-ből, más meg elkölt 5000-nél többet és panaszkodik, ha megnézzük mit csinált, hát silány volt. Szóval a költségek sokkal jobban függenek az egyéntől, mint az országtól ugyanakkora időtartam esetén.
2023. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!