Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Latin-Amerika vagy Távol-Kelet?

Latin-Amerika vagy Távol-Kelet?

Figyelt kérdés
Számotokra melyik lenne a jobb úticél?
2023. febr. 8. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Távol-Kelet
Latin-Amerika
29 szavazat
 1/4 anonim válasza:
24%
Latin-Amerika, mert mar sokat olvastam rola (foleg Uruguayrol, Argentinarol, Braziliarol, Mexikorol, Kubarol, Perurol), de meg sohasem volt szerencsem latni. A Tavol-Keleten mar eleg sok orszagban jartam, sot dolgoztam is (Del-Korea, Kina, Malajzia, stb.), azok is tetszettek, de az a foldresz mar kevesbe ujdonsag szamomra, noha nehany orszagot (pl. Vietnamot) meg nagyon szivesen megneznek.
2023. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ázsia kulturálisan szerintem változatosabb, valamint jelentősen olcsóbb is. Tádzsikisztántól Japánig, Szingapúrtól Mianmarig olyan különbségek vannak, amelyeket Latin-Amerikában tutira nem kapsz meg. Ennek ellenére természetesen ott is dugig van látnivalókkal a kontinens.
2023. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Mindket hely sok sok orszagaban voltam, nekem Latam sokkal jobban bejon de nagyon szeretem tavoo keletet is. Mar az sem olcso es latin amerika sem feltetlen draga.
2023. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Latin-Amerika számomra kultúrálisan érdekesebb, így inkább odamennék, de úgy nagyon egyik sem vonz.
2023. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!