Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európai úticélokat ajánlanátok?

Európai úticélokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

- szép hely, nem egy napos (Milánó)

- anyagilag nem annyira megterhelő (200 ezer ft alatt szállás + utazás)

-szállás: apartman, airbnb, kiadó kis garzon (2 főre)

- utazás repülővel (max 2,5 órás)

- Európán belül

- természeti látnivalók többségben, mint városi csavargás (de lehet benne az is)

- ott szívesen vonatozunk, buszozunk is esetleg közeli szép helyekre :)



Az ajánlás mellé írjatok le konkrét látványosságokat a helyen :)



2023. márc. 9. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Szlovénia egy ötletnek jó. Közel van, természeti szépségekben bővelkedik. Egyszer voltam ott saját szervezésben, de bármikor újra mennék.
2023. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Palermo
2023. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
3%
Szerintem Wasington, az szepváros.
2023. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
56%
Albánia.
2023. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Az általad megadott keretből azért kijön majdnem minden európai célpont. Megkockéztatom, mindegyik elérhető ennyiből.

Fogod magad, keresel egy repjegyet, keresel mellé szállást + megnézed, mit tudnál Te csinálni ott.

2023. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milánó se egy nap, Comoval összekapcsolva. Meg egyébként se egy nap.
2023. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szioo!

Én idén nyáron megyek a férjemmel Görögországba, Athénba. A szállásunk kettőnknek 300.000 Ft, 6 éjszakára, úgy, hogy a reggeli benne van. Volt ennél olcsóbb is, de arról a hotelrol, ahova menni fogunk, sok jó hallottunk, ezért döntöttünk amellett. Az út az egyáltalán nem hosszú, a 2,5 3 óra kb. A repülőjegy kettőnknek 70.000 Ft oda-vissza fappadossal, bár ezek akciós jegyek voltak.

Görögországot pedig nem hinném, hogy be kell mutassam, ott annyi látnivaló van mint égen a csillag.😁


Remélem segitettem

2023. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg jo hely van, de semmikeppen nem keleti iranyba! Ahogy irod, nem a varoslatogatast preferalod, ez esetben- Madeira, Portugal, Olaszorszagban a Cinque Terre- bar itt 5 kis varoskarol van szo, de a környeken gyönyörü a taj, Görögorszagban Kreta, Svajc Tessin, Norvegia- Hurtigruten szakasz- Bergentöl Kirkenes, fjordok, stb. Es meg rengeteg sok szep hely van, ez csak egy par.
2023. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!