Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajanlanatok karácsonyra...

Ajanlanatok karácsonyra wellnesst?

Figyelt kérdés

-Bp-tol max egy ora

- gyerekbarát!

- jo kaja

-tiszta

- különleges programok, esetleg fellépők


2022. szept. 19. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
teljesen felesleges ilyesmit tervezni
2022. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem, én nem ajánlanék. Szó se róla, mindegy hol tölti együtt az ünnepet egy család, csak nekem elvből nem tetszik a gondolat, hogy e létező igény miatt a személyzet egy csomó tagja meg nem tud otthon ünnepelni. Azért ez mégsem erőmű vagy mentőállomás.
2022. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Hévíz
2022. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
83%

Én tudok egy nagyon jót, Velencében, a Velencei-tó partján.


[link]

2022. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Ezek szerint sem a kedves édesanyád, sem tanáraid nem verték a kobakodba, hogy a karácsony nem arról szól, hogy elmész a hülyegyerekeddel segget áztatni.

De ennél nagyobb baj az, hogy amint látom, a módszereddel hasonló hülyegyerekeket nevelsz ki.

2022. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg kell várni, hogy melyik hotel vészeli át a fűtési szezonban kapott első és/vagy második rezsiszámlát. És csak azok között dönteni amelyek nem zártak be.
2022. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Visegrádra menjetek a Silvanus Hotelbe.


[link]


Visegrádon tudtok hajózni is és nagyon szép a Dunakanyar, a vár, nagyon jó hely, ez a hotel pedig a legjobb a környéken.

2022. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!