Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok!...

Külföldön élő magyarok! nektek mennyire vált be Magyarország elhagyása?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Életem legjobb döntése volt.
2023. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy 1-es mondja
2023. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hol éltek?
2023. márc. 15. 21:32
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Életem egyik legjobb döntése volt és alapvetően Olaszországban élek. (Azért úgy írom, hogy "alapvetően", mert a páromnak vannak más országokban rokonságai, így azokban az országokban is sok időt töltünk.)

26/N

2023. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
2 vagyok: Bajorországban
2023. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

haaaat.... Egy reszrol jo, mas reszrol nem.

Amerikaban elek.

A jo hogy jobbak a korulmenyek, az eletszinvonal, a fizetes.

Viszont nem az anyanyelvemet beszelem napi szinten, nincsenek itt a csaladtagok, rokonok, baratok es itt kint nagyon nehez uj baratokat szerezni.

A kinti magyarok elegge felszinesek, erdekbaratsagokat keresnek csak, a helyiek meg nehezen baratkoznak uj emberekkel.


Ha lenne annyi penzem hogy kp-ra vegyek csaladi hazat Magyarorszagon akkor tobb mint valoszinu hogy hazakoltoznek. Itt kint 30 evig fizetem a hitelt mire tehermentes lesz a hazam.

Beszelek angolul, ezzel nincs gond, mindent eltudok intezni magamnak, de megis jobb ha az ember az anyanyelven beszel, nem idegenkent vagy egy orszagban. Hiaba vagyok allampolgar, tudjak hogy nem itt nottem fel, nem itt jartam iskolaban, akcentusom van, kulfoldi nevem van(az o szemszogukbol kulfoldi nev).

2023. márc. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 BeefEater ***** válasza:
87%

East of Anglia: Minimális pénzzel jöttem ki kb 10 éve. Most már családi házam van (igaz hitel még van rá), rendes autó, akkor utazom valahová amikor csak akarok, nem kell rá gyűjteni.

Emellett fixen otthonról dolgozom.

Ezt az életszínvonalat Magyarországon nem tudtam volna megteremteni magamnak.

2023. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon is megbecsült, jól fizető állásom volt és külföldön is. Magyarországról is jártam évente többször nyaralni, saját ingatlannal rendelkezem és külföldön is.


Az emberek vidámabbak és műveltebbek, kevesebb az aluliskolázott selejt mint Magyarországon (ami számomra pozitívum) kb ennyi a jelentősebb különbség

2023. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Nocsak, nocsak, ezek szerint kb senkinek sincs honvágya xD Kivéve az USA-ba kivándorolt olvtársat, de az ő esetében mondjuk érthető is, Európához képest Amerika mintha egy "másik bolygó" lenne.
2023. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
5%
Itt senki nem fogja beismerni, hogy rossz döntés volt, ezért a gyk, nem reprezentatív példa. Meg kérded ki mennyit keres, 1 millió forint. Ráírok privátban, hogy egy bérjegyzéket megnéznék, erre vissza ír, hogy Ő nem tudja az mi. Ennyit a hitelességéről.
2023. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!