Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Wizz Air transzfer szolgálta...

A Wizz Air transzfer szolgáltatásával kapcsolatban szeretnék véleményeket kérni! P-airbus nevű céget látok a leírásban. Utazott már velük valaki?

Figyelt kérdés

Antalya repülőtérről Side-be szeretnénk eljutni, ez kézenfekvő megoldásnak tűnik, csak sosem használtam, bárhova utaztam, tömegközelkedtem vagy taxiztam. Taxihoz sztem Side messze van, tömegközlekedésről nem találok információt.

Ha valaki tudna valami bíztatót írni a fent említett szolgáltatásról, az nagy segítség lenne.



2023. márc. 19. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a cég szerintem csak szervezi a fuvart, biztosan megvan minden országban a helyi alvállalkozójuk vagy akár több is. Mivel Antalya új úticél gyakorlati tapasztalata még senkinek nem lehet a helyi szolgáltatásról.
2023. márc. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!