Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjatok meg a szallasr...

Hogyan oldjatok meg a szallasra utazast ha magatok szervezitek a kulfoldi utazast?

Figyelt kérdés

Kulon foglaltok repjegyet es szallast is akkor hogy lesz transzferetek ami nem taxi es nem tobb tizezer ft? (Mallorca: 70km)


Hogyan erdemes nyaralast foglalni?

•Csomagban neten (pelikan iroda (repulojegy , szallas, transzfer)

•egyenileg foglalni mindent kulon?

•utazasi iroda szervezesevel?


Hogy minel olcsobb es megbizhato is legyen.


Tegnap ota folyamatosan nezegetem a dolgokat de meg keves talasztalatom van.

Koszi a valszokat



2020. jan. 3. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi Mallorcan a repterhez kozel, de mar a tengerpartra foglaltunk szallast. Igy a repteri busszal mentunk a szallasra. Ott aztan a szomszed utcaba bereltunk autot. De a repteren is berelhetsz autot a nyaralas idejere, szerintem ez eri meg a legjobban. (Persze ha nem egy helybe szeretnel csak a parton fekudni.)
2020. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindent magamnak szervezek. A repterekre általában kiépített tömegközlekedés van, szinte soha nem taxizunk, hanem helyi buszokkal, vasúttal megyünk be. Utána kell nézni a reptér honlapján, menni fog szerintem.

Emellett nemcsak azért szervezek/szervezünk magunknak, mert sokkal olcsóbb, hanem mert rám van szabva és a tervezgetés fázisát is nagyon élvezem.

2020. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az index fórum vonatkozó Mallorca topikját - ott rengeteg hasznos infót összegyűjtöttek már.
2020. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gublug ***** válasza:

Mindent magamnak szervezek es a helytol fuggoen utazast is.

Mallorcan meg nem jartam.

Biztos nem vennek 'csomagot'.

2020. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hoteleknek is szokott lenni transzfer szolgáltatása. Bár én személy szerint mindig bérelek autót.
2020. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy reptéren bérelt autóval, vagy reptéri shuttle-lal szoktunk menni. A 3. világban inkább Uberrel megyünk, vagy ha nagyon muszáj taxival. Ritkán, de volt már olyan szállásunk is, ahol vártak minket megérkezéskor. Európán kívül telefonra előzetesen letöltött offline térképpel tájékozódunk, Európán belül meg sima maps-el.
2020. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Busz, vonat, metró, transzfer, bérelt autó.


Én mindig mindent magamnak foglalok külön külön, de ha nincs kedved ilyenekkel szöszölni, utánajárni hoteleknek, meg kedvezőbb áraknak, akkor csináld úgy, ahogy neked jól esik. Nyilván, aki nem szeret ilyennel foglalkozni, és mindegy neki, annak utazási irodával érdemes, aki szereti kézben tartani adolgokat, annak meg saját magának.

2020. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel szoktam eljutni a szállásra. Általában ahol repülőtér van, ott élnek is emberek, akik szintén ki akarnak oda jutni valahogy :)
2020. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!