Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor és hol találkoztatok...

Mikor és hol találkoztatok magyarokkal ahol nem is számítottatok rá?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Dominikai-Koztársaság és Maldív-szigetek.
2023. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Most voltunk Fokvárosban , a Dél-Afrikai Köztársaságban, es meg ott is! Eloszor egy fiatal sraccal aki fel evre kikoltozott, majd egy nyaralo csaladdal, a nyaralas vegen pedig egy idos nenivel aki a tunderi kis cappuccino unokajat terelgette , magyarul! :))
2023. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer részt vettem egy magyar-német tudományos fórumon. Formálisan én a német fél voltam a találkozón, mert német partnerünk helyett vettem részt rajta.

A leginkább német kinézetű résztvevő (magas, szőke) szintén magyar volt.


A közelmúltban Svédországban az autókölcsönzőben dolgozó alkalmazott volt magyar.

2023. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

-Egy Izlandi pár száz fős halászfaluban álltam meg egyszer ebédelni a kB egyetlen étteremben, és az egyik dolgozó Magyar volt.

Egy Japán Sinto vallási épületben setáltam, mikor találkoztam egy Ausztráliában elő Erdélyi származasú Magyarral, aki a pólóm miatt szúrt ki.

2023. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egészen távoli meglepő helyeken is…

Mexikóváros, Izland, Indonézia….

Persze az nem meglepő hogy ott vagyunk, csak érdekes hogy pont meghallottam a magyar szót…

2023. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Velencében, pl. Hülye tahó paraszt beszólt a semmire.


Aztán amikor a barátom ráköszönt, csak pislogott.


Szóval... na, igen, amikor azt mondják, a magyarok nagyrésze lekezelő bunkó, tökéletesen értem az okát, és miért nem sztereotípia (sajnos), és nem véletlenül nem beszélek magyarul az országban, ahol élek.

2023. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Floridában a Falcon 9 rakéta kilövésénél a mellettünk ülő fotós srác magyar volt.
2023. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Athénban az akropoliszban. Szalmakalap volt rajtam, amit lefújt a szél, és ahogy igyekeztem utána, két huszonéves lány elkapta és odaadta nekem. Én szépen megköszöntem angolul, aztán mentünk tovább a dolgunkra. Ahogy elfordultak, hallottam hogy az egyikük azt mondja a másiknak hogy "na, majdnem lett egy kalapom":D
2023. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Monterrey,Mexikó
2023. ápr. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Lake Geneva, WI, USA

Diak vizummal dolgoztam egy nyari diak taborban, es egyszer csak egy mukso megkerdezte, hogy magyar vagyok-e (a nevtablan ott volt a nevem). Az egyik kissrac nagypapaja volt, 56-os magyar


Sao Paulo, brazilia

Szinhazban voltam, es az eloadas utan a muveszbejaronal talalkoztam a szereplokkel. Az egyik tancos lany szolalt meg magyarul. Sok mindent nem tudott magyarul, csak par szot, az edesapja volt magyar. Vele is talalkoztam, egy helikopteres taxi ceget vezetett.


Az elso kulfoldi utazasom Parizsban: koreai dobosok eloadasa egy teren. megalltunk, neztunk, beszelgettunk. egy koreai srac meghallotta es a vegen odajott hozzank es magyarul kezdett beszelni. kiderult a zeneakademian tanult

2023. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!