Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a mai...

Mennyire veszélyes a mai világban egyedül külföldre utazni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és eddig mindig arra vártam, hogy legyen egy pasim akivel eltudok majd utauni ide oda stb. Barátaimmal, szüleimmel nem tudok elmenni, ezért eljutottam arra a pontra hogy egyedül menjek

Olaszországba tervezek


2023. ápr. 8. 17:03
1 2
 11/19 anonim válasza:
26%
Hiába pontoztok le, az USA külügyi listája alapján, Bp. veszélytelen, míg Párizs és London veszélyes utazási célpontok.
2023. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem értem, hogy soha nem utazó, migránsrettegő jobberek mit keresnek az utazási topikban. Európában Ukrajnán kívül nincs veszélyes ország, aki még ezen a kontinensen is bajba tud kerülni, az inkább hanyagolja a kimozdulást, mert végzetesen béna. 20 éves lányként simán neki lehet ugrani Olaszországnak, fél Nyugat-Európa ezt csinálja középsuli után.
2023. ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
12: neked kibicnek semmi se drága, irreleváns a politikai vergődésed is.
2023. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 NTBS ***** válasza:
17%
Nem tudom az a szilveszteri milánói videó elég hitelesnek tűnt. Ha teheted csoportokkal menj.
2023. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha beleszólhatok a vitába: múlt hónapban voltam egy kisseb olasz körúton. Milánóban konkrétan több a migráns, mint az európai, Bolognában megtörtént, hogy jöttek a tarhások és mikor mondtuk, hogy nincs aprónk el akartak kísérni a bankautomatához, hogy vegyünk le pénzt. Firenze nem volt olyan vészes, de ott is kiábrándító, hogy mint a halraj özönlenek az utcára este meg karbatett dobozokból árulnak minden szart (Elfbart meg hasonlókat) és kiabálnak ha nem adsz pénzt.
2023. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
aki azt irja europa veszelyesebb mint mashol...hat apam nagyon el vagy tevedve...amig a gyereked es te magad budapesten suliba tudsz ugy menni hogy nem visz be egy osztalytarsad egy 9mm-est csak mert tegnap csufoltatok, amig este szorakozohely elott egy lany el tud szivni ugy egy cigit hogy ne vegyek körbe 5en ferfiak....addig jo eletunk van pesten.
2023. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországba nyugodtan mehetsz egyedül, nem veszélyes
2023. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

@13 10 éve utazom évi minimum 50-80 napot, volt olyan, amelyikben 300 napig úton voltam, jártam 100-nál több országban, szerintem kicsit több fogalmam van a világról, mint pár migránsozónak, akik megijednek, ha egy fekete ember el akar adni nekik egy elfbart.


Olaszországban nagyjából olyan problémák akadhatnak, hogy felkapsz 1-2 kilót a tésztaevés miatt vagy kicsit sokat költesz belépőkre. Ez azért nem akkora tragédia.

2023. ápr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Azt nem értem, hogy soha nem utazó, migránsrettegő jobberek mit keresnek az utazási topikban."


A Politika rovatból tévedtek át, ahová valakiknek (na kiknek?) a megbízásából írnak "véleményeket".


Azon röhögök, hogy az egész kérdéssor a migránsokra tevődött át, senki nem beszél az őshonos és régóta meglevő saját bűnözésről: a maffiáról ill. a motorbiciklivel a turista táskáját letépő rablókról.

2023. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!