Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországba megy utazási...

Görögországba megy utazási irodai repülős út?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék menni Görögországba, de a nyelvtudásom nem biztos annyira...

A buszos utakat meg nagyon hosszúnak találtam Görögországba. Megy repülős út is szervezetten?



2023. ápr. 8. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Természetesen megy szervezett irodás repülős út, de sajnos ennek megtalálásához is IQ-ra van szükség. Gondolom már rátaláltál volna, ha tudnád miképp kell.

EGyébként jó utat, most sokszorosan megfizeted azt az árat, hogy nem tanultál az iskolában.

2023. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, de ezek igen borsosak gyakran.
2023. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen megy, de arra számítsál, hogy anyagilag jól megvágnak majd mindennel.

A legpofátlanabb tétel lesz majd - az amúgy nem létező- "reptéri illetéknek" kb. 50.000 Ft/fő ára !!

2023. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Ne menj repülőgéppel, azok olyan bizonytalanok. Még le is eshet! menj vonattal, az a legolcsóbb és tuti. Ritkán siklanak ki. Görögül nem fontos tudni, én is voltam kint valamikor 95-ben. Megértenek a görögök téged, azok nagyon jól értenek mindenkit, minden nyelven. Mert oda olyan sok náció jár nyaralni. Azt az 50 rugó rep illetéket inkább ott költsd el magadra.
2023. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!