Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan találhatnék Angliában...

Hogyan találhatnék Angliában irodai munkát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kimenni az egyik barátnőmmel, de sajnos az állómunkát nem bírja a lábam. =S Most jelenleg is állómunkát végzek, és már, húsz évesen visszeres kezd lenni. Nem bírnám még ezt évekig csinálni, hiába szeretném.

2012. aug. 28. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak irodai munkák. Sőt vannak olyan munkaközvetítő irodák akik csak irodai munkákkal foglalkoznak. (nap mint nap látom a hirdetésüket amikor elmegyek az iroda mellett)

De oda már elvárnak egy csomó mindent. Pl: Társalgás szintű angol nyelvtudást. Bizonyos irodai iskolai végzettségek, angol referenciák stb..

Nem könnyű kint irodai melót találni,mert ez olyan munka amit az angolok is szívesen csinálnak.

Ettől függetlenül sok sikert.

2012. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha van egy jó nyelvtudásod, emellett tudsz olyat amire igény van, akkor lehet találni irodai melót. én is és a barátnőm is irodában dolgozunk Londonban. én IT-s vagyok, barátnőm pedig adatrögzítő.
2012. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!