Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A világkörüli utat vagy...

A világkörüli utat vagy egyetemet választanátok?

Figyelt kérdés
Ha adódna a lehetőség, hogy résztvegyetek egy világkörüli úton, de egyetemre is szeretnél menni 27 évesen, melyiket választanátok?

2023. ápr. 9. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Egyetem a jövőm megalapozása miatt
Világkörüli út a feledhetetlen élmények miatt
Semelyik
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért zárja ki egymást ez a 2 dolog? Egymás után nem lehet csinálni őket?
2023. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
27 éves koromra már befejeztem az egyetemet, szóval nem értem, mi akadálya lenne egy világkörüli útnak...?
2023. ápr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Először az egyetem,ha az bejön akkor utána jutalomként a világkörúli út.
2023. ápr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
Világkörüli*
2023. ápr. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Világkörüli útra el tudsz menni 45 évesen is, de ha diplomával jobb lesz a fizud, akkor még akár félre is tudsz tenni, hogy nagyon jó legyen az az út. Sok sikert az egyetemhez! ;) Vagy az úthoz ha azt választod, egyébként szívből megérteném.
2023. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú lenne ez a világkörüli út, milyen egyetemi szakról van szó, és milyen anyagi lehetőségeim vannak?

Én is egymás után választanám a kettőt, de ha megtehetem, akkor a világkörüli úttal kezdeném, ha az max. 1 éves. Utána elvégezném az egyetemet úgy, hogy legalább a végefelé már a szakmában dolgozom, és végzés után megszakítás nélkül építhetem tovább a karrierem. Közvetlenül az egyetem elvégzése után semmiképp nem mennék világkörüli útra.

2023. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Egyetem.
2023. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!