Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Biztosítás Revoluton ?

Biztosítás Revoluton ?

Figyelt kérdés
Kötöttetek már biztosítást Revoluton ? Milyen tapasztalatok vannak ?

2023. ápr. 11. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én fizetésre szoktam használni, még sosem csalódtam benne. De mivel a legtöbb ország joga szerint nem minősül banknak, sem semmi hivatalosnak, ezért a biztosítást lehet nem bíznám rájuk. OTP pl. 5900 Európára és 9900 Európán kívüli bizotsítás egész évre. Postánál sem olyan vészes, ha csak egy hétvégére megy az ember, vagy pár napra. Szerintem ezen nem érdemes spórolni.
2023. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A metál csomagjuk havi 4200 Ft-ért ad normális utasbiztosítást, ami nem rossz, ha nagyon sokat utazol, és a többi metál tételt IS tudod használni.

De őszintén, miért nem váltasz ki egy rendes bankkártyát, amihez alapból jár biztosítás? 10 eFt per év díjjal már korrekt kártyák és ingyenes biztosítások vannak.

Vaaaagy 20 ezerért évente már Gold/Platina kártya egyes bankoknál, ami tényleg elég a mezei halandó minden nyűgjére.

És természetesen ott az EU egészségbiztosítási kártya. Tök ingyen van, és zseniális. Te Revolutot használsz, neked ezt értened kell.

2023. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!