Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Kiwi.com és Booking.com...

A Kiwi.com és Booking.com oldalakról, alkalmazásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 11:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

9

Ez nem drága egyrészről, másrészről minden közvetítő oldalon van díj, csak nem mindenhol írják ki tételesen.

2023. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

10

Időpont módosulhat, törölhetik a járatot kismillió dolog lehet. Csak ha nem közvetlen te intézed, nem is értesülsz róla jó eséllyel és akkor hívogathatod a kiwit ahol vagy felveszik a telefont vagy nem, jellemzően az utóbbi szokott lenni, meg van hogy nem küldik a beszállókártyádat, elírják a neved. Ez mind olyan dolog amit ha magadnak intézel akkor jóval gördülékenyebb.

2023. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

A Skyscanner oldalról mit gondoltok?


11 - Úgy lehetséges szállást foglalni, ha elutazok valahova, és megérkezést követően keresek fel egy szállást, hátha olcsóbb lesz?

2023. ápr. 17. 12:29
 14/31 A kérdező kommentje:
12 - Melyik repülőszolgáltatót ajánlanátok?
2023. ápr. 17. 12:31
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

13

Szerintem a skyscanner kifejezetten rossz. Régen jó volt, de ma már nem működik túl hatékonyan, már ami az árak összehasonlítását illeti. Google flights és az azair.hu sokkal jobb.


Nem sok helyen lehet már közvetlenül foglalni, meg anyagilag nem jársz jobban. Nekem volt pár hónapja egy üzleti utam Párizsba, előre volt foglalva szálloda bookingon 5 éjszaka volt 1000 euro, aztán kiderült hogy még maradnom kell lementem a recepcióra megkérdezni, hogy lehet-e ott még rádobni két éjszakát, a két éjszaka pluszba volt még 500 ugyanabban a szobában. A cég fizette így nem vergődtem vele, de hát eléggé megy a lehúzás. Meg sok helyen megkérnek hogy foglald le bookingon és gyere vissza ha kész. Szóval nem éri meg ezzel szórakozni. Időben kezdj el keresgetni és akkor sokkal többet spórolsz mint amit buksz azzal a 12 ezer forintos szolgáltatási díjjal.

2023. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

14

Amelyik a legolcsóbb, meg a legkézenfekvőbb. Nem a légitársaság a lényeg igazából, hanem hogy te vedd meg náluk közvetlenül a jegyet mert ha gáz van akkor te tudsz intézkedni. Európán belül a fapadosok szoktak a legideálisabbak lenni Ryanair, wizzair, easyjet. Európán kívül meg ami éppen árban megfelel.

2023. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Szóval a Kiwi azért jó, mert mutatja az adott légitársaság adott időszakára a legolcsóbb jegyet?
2023. ápr. 17. 12:53
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

17

Nem igazán, elvileg a kiwi más árakkal dolgozik, sokszor drágábban adnak jegyeket, meg néha leakcióznak másik jegyeket. Hosszabb távon értelemszerűen többet adnak drágábban mint olcsóbban különben nem lenne bevételük. Érdemesebb rendes árösszehasonlító oldalakat használni, mint a google flights meg az azair.hu, ezeken elég jól tudod paraméterezni a dolgokat és egyszerűbb megtalálni a legolcsóbb opciót.

2023. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 NTBS ***** válasza:
0%
Tájékozódásra jó.
2023. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha gond lesz a jaratoddal, a légitársaság nem segít, ha nem tőlük vetted a jegyet.
2023. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!