Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldre megyünk osztálykirán...

Külföldre megyünk osztálykirándulásra, és nem tudom, hogy mit vigyek? (az alap dolgokon kívül)

Figyelt kérdés
Erdélybe megyünk busszal, és be is szedik a telefonokat... ha van valami ötlet, ne kímélj, (gondolok itt pl vizibombára vagy valami ilyesmi) fogalmam sincs, hogy mivel tudnám magam elfoglalni....
2023. máj. 11. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ti nem szoktatok beszélgetni az osztálytársaiddal?
2023. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szoktunk beszélgetni, csak 7 órán keresztül én mondjuk nem bírnám....
2023. máj. 11. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk nézd a tájat, hisz kb azért mentek. Aludj.

Jobb is, ha közben nem néztek telefont a buszon, mert szédülni, hányni fogtok.

2023. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel vmi ujsagot/magazint. En nem szoktam olvasni, de van hogy talalok erdekes cikkeket vagy csak a kepeket nezegetem.

Konyvet is vihetsz.

2023. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%

Na most képzeld csak el, a mi időnkben még nem is volt mobiltelefon! Húúúúú!

Akkor mégis mit csináltunk?

- vittünk walkmant, zenehallgatás (alternatíva: mp3, tudom az is már őskövület)

- olvastunk

- beszélgettünk

- néztük a tájat

- aludtunk

- játszottunk valamit

oszt túléltük

2023. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval, nem az a baj, hogy elveszik a telefont, mert az nem jelent nekem gondot, csakhogy ez az opció ki van zárva.... az ofő azt mondta zenét se lehet hallgatni, akár telefonról akár másról :(
2023. máj. 11. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi csomót kártyáztunk anno buszos kirándulások alkalmával. De ezen kívül van egy csomó "multiplayer", analóg utazójáték.
2023. máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Vigyél valami finomságot, nasit, innivalót, én szoktam vinni távcsövet, Erdélybe érdemes vinni, még a buszon is tudnád használni, ha ablak mellett ülsz és nyugi, többször megálltok, leszálltok, lesz rengeteg téma, ami ott adódik, hiszen van bőven látnivaló, érdekesség, amiről majd beszélni fogtok a buszon.

És vigyél napszemüveget, zsebkendőt, fájdalomcsillapítót, ragtapaszt, érvészes személyi igazolványt/v. útlevelet - ezek ne maradjanak otthon.

2023. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Vigyél két telefont.


Oké, hogy azt szeretné az ofő, hogy töltsék hasznosan a kirándulást és ne telefonozzanak de azért egy erdélyi kirándulás baromi hosszú busz utat kíván meg és ez nem megoldás, hogy begyűjti a telefonokat. Ettől semmi nem fog változni.

Ami érdekes, közösségformáló esemény lesz ott alapból úgyse fogod elővenni mert tetszeni fog de 7 órán keresztül utazni úgy, hogy még zenét sem hallgathatsz....elmebaj.

2023. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Legalább egy tekercs klotyó papírt mindenképp rakjál be, sose lehet tudni.
2023. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!