Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szomorúnak tartjátok, ha...

Szomorúnak tartjátok, ha valaki egyedül utazik?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 18:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok egy korlátolt gyökér aki azt hiszi, hogy aki szeret egyedül utazni az antiszociális vagy defektes (van pár ilyen selejt válaszoló ebben a kategóriában) mert "az ember társas lény blablabla".
2023. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! Voltam egyedül nyaralni, és nagyon jól el voltam!
2023. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál ezen kívül néha másokkal utazni ?

Nekem nincs kedvem egyedül menni, párom meg nem tud jönni nyáron és van 3 hét szabim Júliusban.

2023. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
13: mennyire nézné jó szemmel a párod, ha mással / nélküle utazgatnál?
2023. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel évek óta nem megyünk nyaralni mert éppen mindíg van valami ami miatt most pont nem jó így már nem igazán érdekel ki mit gondol.

Mennyivel jobb lenne 3 hétig otthon ülni Júliusban, nem ?

2023. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%
15: nem tudom, a te életed. Mindenesetre azonnali legpontozás, mert rákérdeztem erre a szokatlan esetre, nem éppen szimpatikus.
2023. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
48%
Soha senkit nem pontozott egyik irányban sem, így azt nem tőlem kaptad.
2023. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
A lepontozónak szólt, bárki is az, nem érdekel.
2023. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szabad ember, mások pedig irigységből sajnálják. Sokakat bosszant, hogy valaki magányos és élvezi. Nem csak utazni, bármit lehet egyedül csinálni, és mások nem értik, hogyhogy nem vágysz társra közben, aki szórakoztat az intelligens gondolataival. Valakinek fáj, hogy egy illetőnek nincs szüksége koloncra, mert önálló. Nem lehet a hibáira rámutatni, és bizonyítani, hogy nélkülem te nem vagy életképes, és olyan nyomi vagy, hogy rajtam kívül más társat nem volnál képes találni, mert mégegy ilyen önzetlen jótevő nincs, mint amilyen én vagyok.
2023. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az a gáz ha valaki nem mer egyedül menni holmi érzelmi korlátoltság miatt. Azoknak pont hogy ajánlanám az egyedül utazást terápiás céllal, mert nagyon társfüggő gyanús.


Normális ember örül a társaságnak ha van, és ugyanúgy teszi amit szeretne ha nincs.

2023. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!