Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a Bookingon a pénzlevonási...

Ha a Bookingon a pénzlevonási határidő előtt lemondom a szállást, az jár bármiféle következménnyel?

Figyelt kérdés
Egylőre nem vagyok 100% benne, hogy ráérnénk-e nyaralni az adott időponton, de lefoglalnám ettől függetlenül, nehogy elfogyjanak a szállások. Ha mégse lenne jó és én lemondom, mielőtt pénzlevonási büntetés járna ezért, ebből lehet bármiféle gond akár a booking, akár a szállásadó részéről, vagy ez egy elég gyakran előforduló dolog?

2023. jún. 12. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Minden szállásnál fel van tüntetve hogy meddig mondható le díjmentesen. Központi szabály nincs. Többször is mondtam már le a határidőn belül, soha nem volt semmilyen következménye. :)
2023. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem "pénzlevonási", hanem lemondási határidő van. Elolvasod az adott helynél szereplő feltételeket, ehhez nem szükséges foglalnod.
2023. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!