Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az a holmi, amit minden...

Mi az a holmi, amit minden nyaralásra bepakolsz magadnak, mondván, biztos kelleni fog, de végül sosem kell?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs. lehet, hogy pl. a gyógyszer az esetek 90-ában nem kellett, de volt amikor igen. Felesleges dolgokat nem szoktam vinni.
2023. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mint egyes. Illetve ruhadarab. Ha nem esik, nem vettem fel az esokabatot, ha hideg van, az ujjatlan felsoket se.
2023. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem van csomó minden. Például ledes lámpa. Sosem kell használnom. Vagy tartalék bicikli belső, ha bringával megyek. Esőkabát, gyógyszerek nálam is. Meg néha viszek tartalék telefontöltőt, könyveket, amikhez hozzá se nyúlok, kétféle dezodor amiből csak az egyiket használom, stb.
2023. júl. 3. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősegélykészlet. Na nem a nagy, csak egy egészen kicsi. Igaz, egyszer egy kisebb balesetnél màsnak tudtam vele segíteni.
2023. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ami vészhelyzetre kell, de szerencsére nincs vészhelyzet. Mivel a nyaralásunk legtöbbször túrázásokból áll, ezért sok olyan van, ami soha vagy csak nagyon ritkán kell: elsősegély készlet, gyógyszerek, fejlámpa, izolációs fólia, plusz energiazselé.
2023. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3. rövidnadrág, 5. póló, pót telefon. Plusz töltő.
2023. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!