Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy kis segítséget kérnék!...

Egy kis segítséget kérnék! Miket vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Idén megyek elöször Ukrajnában. 5 napra megyek az osztályommal, 2 szállás hely lesz. Szeretném kérdezni, hogy miket vigyek magammal? És ne olyan válaszokat, ha lehet, hogy mint amit máshova is. Ja és egy kérdés a konektor az olyan mint itt Magyarországon? Ja és 16 éves lány vagyok.

2013. márc. 10. 15:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még azt is szeretném tudni, mennyi pénzt érdemes vinni? Étkezés lesz, arra nem kell költeni!
2013. márc. 10. 15:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
papucs,törölköző,váltásruha,zokni, melegebb ruha,tusfürdő,evőeszköz,tányér,pohár,fogkefe,fogkrém,valamennyi konzerv,fájdalomcsillapító,tisztasági betét,
2013. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na meg kb 10 e. Ft.
2013. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
olcso proli hely, nem kell sok penzt vinned.
2013. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
konnektor 220v
2013. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen konnektor van, ha biztosra akarsz menni, vegyél 200 ft-ért egy átalakítót.
2013. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Pl egy tescoba is lehet venni olyan átalakítót?
2013. márc. 14. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell átalakitó, ukrajnába is 220 jön a konnektorból.
2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A költőpénz az attól függ h mi lesz a program. Ha mentek múzeumba, különböző helyekre ahova kell a belépőre akkor arra vigyél plusz ha vásárolni mentek akkor annyit amennyit emléktárgyakra szeretnél költeni.

De ha túrázósabb dolog lesz akkor 2-3 ezer forint is elég pl vízre vagy apróságra útközben.

Kijeven kívül az ország olcsóbb mint Mo, Kárpátalja pedig akár fele annyi is lehet.

Ágynemű szokott lenni, ha pedig nincs akkor azt előre szokták jelezni hogy kell, de ha nektek nem jelezték akkor biztosan lesz, gondolom normális helyre mentek, ahol étel is lesz, tehát tényleg a szokásos dolgok:

telefon, töltő, útlevél, törölköző, fogkefe, váltóruha (fehérneműk is), zsebkendő, tusfürdő, fogkrém, testápoló vagy olaj (ha igényli a bőröd, én mindenhova vittem), széldzseki, hidegebb melegebb ruha, de nem kell egy rakás 5 napra mert a túl nagy csomag csak problémás, plusz amiket minden nap használsz vagy ami nélkül nem tudsz meglenni pl ha fogselymet használsz akkor az is, papucs (papucsot én mindig elfelejtem, de szerencsére könnyen pótolható, mint ahogy az iratokon kívül minden pótolható, tehát nem kell túlaggódni, de az iratokra vigyázz), dezodor és nagyjából ennyi. Meg a lényeg hogy legyél nyitott hisz nem minden nap mész Ukrajnába gondolom, és érezd jól magad. Esetleg előre rákereshetsz azokra a helyekre ahova mentek és könnyebb lesz az eligazodás.

2013. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez az utolsó nagyon hasznos! Hát nem tudok sokat pakolni, mert elég elvetemült helyzet lesz, mert reggel megyek suliba, akkor vinnem kell az 5 napi csomagomat! Egy börönd és egy utazótáska fér el kb!
2013. márc. 23. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!