Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Èrdemes Dubaiban nyaralni?...

Èrdemes Dubaiban nyaralni? Veszélybe vannak ott a nő nyaralók?

Figyelt kérdés
Kicsit félek oda menni, nem tudom miért. Milyenek ott az emberek? Legfőképpen azért félek oda menni mert sok arab van. Veszélybe vannak ott a nő nyaralók? Milyenek az ottani lakosok?

2023. júl. 6. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
A zarab a legkevesebb.
2023. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
14%
Azért a pénzért vannak jobb helyek is, Dubai egy mesterkélt, mű hely, nulla történelemmel és történelmi emlékkel, de jó drága.
2023. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
11%
Nem érdemes.
2023. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Én voltam, és imádtam. Az egyik legjobb közbiztonsággal rendelkező ország a világon.
2023. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Veszélybe vannak ott a nő nyaralók?"


Csak ha jobb csaj vagy a pénzért odautazó "A" kategóriás csajok tömegeinél...

[link]

2023. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
2023. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Az ország 80%-a hindusztáni, alig élnek arabok, az egész Öböl rendkívül biztonságos turistaként.
2023. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én jobb helynek tartom Kubát, Egyiptomot, Dubaiban nem volt olyan sok élményem, mint az említett 2-ben, de mindenkinek más az, ami bejön. Neked kell tudnod, hogy mi fontos egy nyaralás során.
2023. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem veszelyes, söt, az egyik legbiztonsagosabb hely a vilagon. En ketszer voltam Dubaiban, egyik kedvenc uticelom. Nagyon kedvesek az emberek. Ottani lakosok? A beduinokra gondolsz? Velük nem fogsz nagyon talalkozni, Dubai egy bevandorlo emirat. A lakossag 95 %-a külföldi, akik ott dolgoznak. Addig elhetnek ott, amig dolgoznak, utana nem maradhatnak Dubaiban, nyugdijaskent sem. Rengeteg latnivalo van, ha az epiteszet erdekel. Nyaron semmikeppen ne menj, mert 40 C höseg van. Legjobb honapok utazasra november- aprilis között.
2023. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!