Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szlovákiában esélyes, hogy...

Szlovákiában esélyes, hogy megvernek, csak azért mert magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk 4 napot élményfürdőbe Szlovákiába. Hogy viszonyulnak ott a magyarokhoz? Ahogy én tudom a szlovákok utálják a magyarokat. Jogos a félelmem, hogy ha meghallják, hogy magyarul beszélek, akkor megvernek?

2023. júl. 15. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Nem kell irritálónak lenni, tisztelni kell a vendéglátó ország szokásait* és ennyi. 35 éve járok Szlovákiába turistaként, 2-3 évente, soha senki nem bántott.


*Tudod, amit a kormányplakát is írt: ha idejössze, tiszteld a szokásainkat. Ez amúgy egy civilizációs alap.

2023. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szoktunk motorozni Szlovákiában, ilyenkor mindig eszünk is valahol. Még soha senki nem akart megverni minket.
2023. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, ha etnikailag magyar területre mész pl Csallóköz vagy Párkány környéke, akkor nem.
2023. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem takarózol be magyar zászlóval, nem erőlteted a magyarságodat tárgyakkal ill. nem vonod magadra a figyelmet ezekkel, akkor nem leszel palacsinta, de egyébként csak morcosan szolgálnának ki, de nem bántanának.

Szóval viselkedj úgy mint egy szlovák, ha lehet.

2023. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
65%
Jó eséllyel nem.
2023. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, soha semmi negatív dolog nem ért mert magyar vagyok, pedig úgy 30x legalább voltam már Szlovákiában
2023. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nem utálják, legfeljebb az elborult soviniszták, akik messze nem a többség
2023. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok feltűnősködni, de ha ők jönnek oda, hogy "kötsög magyar, szét**szlak, a k**** anyádat!" aztán nekem esnek, csitt-csatt, azzal nem nagyon tudok, mit kezdeni.
2023. júl. 15. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem akar senki megverni ha normális vagy. Nyugodtan mehetsz. Gondolom akkor fenyegetne ilyen veszély ha a kocsmában elmagyárznád helyi alkoholistáknak, hogy az országuknak nincs történelme és mit kéne visszacsatolni hazánkhoz.
2023. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, amit írsz, az hülyeség, ilyen nem fog történni veled, Slota és társai már a múlté, normális emberek szintjén nem kell ilyesmire számítani, a kutyát nem érdekli majd, honnan jöttél. Sok szlovák már pozitívan tekint a magyarokra


Csak ha Nagy-Magyarországos "Magyar vagyok nem turista" feliratú pólóban flangálsz, JBL-en Kárpátiát üvöltetve, akkor rontasz az esélyeiden, de feltételezem, nincsenek ilyen terveid

2023. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!