Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Más is van úgy, ha elutazik...

Más is van úgy, ha elutazik valahova zavarja, ha nem tud mindent meglátogatni?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy nem vagyok az a medence partján ülő típus, hanem járni szeretem a környéket, meglátogatni a látványosságokat, helyeket, ami sokszor a strandolás rovására megy. Aztán rengetegszer egyszerűen fizikai képtelenség mindent is meglátogatni. Ettől meg tökre frusztrált vagyok, és szorongok. Most pl Törökországban vagyok így 1 hét utazás után, az USA nyugati partján meg három hét után. Egyszerűen nem fér bele minden az időbe.

2023. aug. 31. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 teljesen igazad van, 32 ezret akartam írni, csak mellé ment. Lehet, hogy a matekot nem kéne erőltetnem. A lényeg azért remélem így is átment...


#9 voltam.

2023. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11.

:)

2023. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok szélsőséges gondolatom van az utazással kapcsolatban, bár nekem ocd-m meg durva hangulatingadozásaim vannak.

Pl ismételni sem szeretek helyeket mert mindig arra gondolok hogy minek menjek mikor itt már voltam és jön ettől egy robbanó érzés.

Meg arra is hogy ehelyett egy íj helyre kellene menni, annak lenne értelme.


Mondjuk annyi szerencsém van, hogyha nekem nem tetszik egy híres hely, akkor nem érdekel ha kihagyom. Rómában pl a spanyol lépcső volt ilyen és nem izgat….


De pl oda is lenni 4 napra egy tortúra volt, mert internet analfabéta rokonnal mentem, aki egyszerű falusi lélek és mindent én szerveztem, görcsben volt a gyomrom végig.


Sokszor már arra gondolok hogy nem is akarok utazni

2023. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Fuhh ismerem ezt az érzést. Apám nagy utazó, a 80-as években átszelte az USA-t, de herótja van a GPS-től. A nyugati parti túránkon végig én navigáltam emiatty mert bizony csak a térkép kevés. Pláne Los Angelesben, ahol 6-7 sávos autópályák vannak.
2023. szept. 3. 17:51
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért lássuk be, hogy a GPS előtt is volt élet,

és a GPS után is lesz, amikor pont te leszel a nevetség tárgya majd egy későbbi generációnak, akik hülyére röhögik majd magukat azokon akik még GPS-t használnak, használtak.

(Ma persze még nem tudjuk, hogy mi lesz helyette, de biztos, hogy valami olyan valami, amit a mesterséges intelligenciával fognak egybeépíteni.)

2023. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!