Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Foglaltam egy osztrák szállást...

Foglaltam egy osztrák szállást online, fizettem OTP kártyaadatokkal, sikeres volt, DE nem vonódik le az összeg, zárolva se lett, miért?

Figyelt kérdés

Majd később vonják le, vagy hogy működik ez, honnan tudjam, hogy most mehetek-e a szállásra vagy sem?

Mert elvileg akkor nem történt meg a fizetés, bár nem az én hibámból.


2023. szept. 5. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellene, hogy érkezzen egy visszaigazoló email, hogy fizetve van, meg a voucher. Nem tudom, hol foglaltál, nekem múltkor a booking.com két nap múlva vont az eurós számlámról, addig nem is látszott még zárolás sem.
2023. szept. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Érkezés ideje - Visszaigazolva"

Ezt írták, meg kaptunk "pin code"-ot, és megvan a visszaigazolás száma is.

Tehát úgy néz ki, hogy megtörtént a foglalás.

Csak nem történt meg a pénz levonása, zárolása sem.


De, ha neked is így volt, hogy két nap múlva történt a levonás, akkor az megnyugtató, mármint ezek szerint, ez így normális, hogy nem rögtön, az online fizetés után vonódik le az összeg, hanem akár több nap múlva.

2023. szept. 5. 05:40
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
A nemzetközi fizetéseknél, pláne, ha más a devizanem, teljesen normál, hogy 1-2 munkanap, amíg feldolgozzák, több rendszeren kell átmennie, emiatt ne aggódj. Jó utat!
2023. szept. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2023. szept. 5. 06:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor csak a kártyaadatokat rögzítik, esetleg egy 0 forintos ellenőrzés történik csak. Egyáltalán nem biztos, hogy zárolnak vagy terhelnek bármit is. Ettől még a foglalásod rendben van.
2023. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. szept. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!