Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen az időjárás Oktober...

Milyen az időjárás Oktober végén a Maldiv szigeteken(Dél Ari Atoll)??Olyanok írjanak akik már voltam ott Oktoberben

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem voltam ott, de a weather averages kulcsszó sokat segít a keresésben.
2023. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Októberben nem voltam, viszont májusban igen, az sem főszezon.

Az előrejelzések szerint esős időt vártunk, ehelyett csak felhősebb idő volt, egyszer esett az eső, akkor is éjszaka. A felhős idő egyáltalán nem volt zavaró, mert mikor úgy igazán kisütött a nap, nem lehetett megmaradni a parton vagy a vízben :) Viszont olvastam fórumokat, abban az évben főszezonban nagyon sokat esett, volt, akinek a két hét "nyaralásából" (télen) szinte egy hetet végig esett.

A globális felmelegedés tett róla, hogy ez is lutri legyen, de én nem görcsölnék. Mint tapasztaltam, a felhők még jó szolgálatot is tudnak tenni, az eső meg azért nagyrészt még mindig csak egy-egy trópusi zápor, ami napnyugta körül vagy az után érkezik, szóval kibírható.

Mi mondjuk Lankanfinolhu-n voltunk.

Bocs, hogy nem októberi tapasztalatot írtam, de gondoltam hátha olyat pont nem találsz :)

2023. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. szept. 26. 05:58
 4/4 anonim válasza:
Én jövőhéten megyek, esős időt mondanak de 32 fok. Valamiért az az érzésem, hogy nem fogunk azért szenvedni. :D
2023. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!