Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyiptomi reptéri vízum...

Egyiptomi reptéri vízum igénylésnél érdemes szétválnunk, amennyiben én kérhetek e-vízumot, a párom nem?

Figyelt kérdés
Kérdés a címben. Egyiptomba utazunk a párommal Magyarországról, aki török állampolgár. Számára sajnos nem lehet online vízumot igényelni, de én magyar vagyok, szóval nekem lehetne. De egy idegen reptéren (Kairó SPX) nem tudom, hogy jó ötlet-e szétválnunk, hogy én előre megvettem a vízumot, ő pedig csak a helyszínen tudná. Valakinek hasonló tapasztalata van esetleg? Mennyire körülményes a helyszíni vízum igénylés?

2023. szept. 26. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
:D
2023. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semennyire sem körülményes. A lényeg, hogy fizesd be a 25$-t fejenként.
2023. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Veszítsd el, legjobb alkalom.
2023. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél E-vízumot. Se nekem, se más ismerősömnek nincs jó tapasztalata az egyiptomi E vízummal. Egyrészt egy csomó papírt meg kell adni, ami egy dolog, de, hogy a weboldal rohadtul nem müködik... És ha sikerül valahogy munkára bírnod ezt a sz@rt, csoda ha megkapod a vízumod. Páromnak meg sem jött a vízum...


Ellenben a helyi vízumvásárlás az csak annyi, hogy oda mész, adnak egy matricát. Beállsz egy sorba, beleteszik a matricát és megvagy. Fényévekkel kényelmesebb és biztonságosabb ott vízumot venni. És még olyan sincs, hogy "lehet nem adják meg", mert de, megfogják.

2023. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 4-es. Akkor nem fogunk különválni. Nekem is ez a tapasztalatom az e-visa oldallal, a hajamat kitéptem, mire egyáltalán be tudtam vinni az adataimat...
2023. szept. 26. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tudod, hogy dollárban kell megadni a vízum árát a helyszínen is, viszont arra figyelj, hogy pontos összeget adj, mert vissza adni valamiért nem akartak. 2x25 dollár fizetnünk, nem fogadták el az 50 dollárost. Lehet veled nem így lesz, de gondoltam elmondom, hogy nekünk mi volt a tapasztalat.


4-es voltam.

2023. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ma megyek pénzt váltani. Azért nálatok az 50-est igazán elfogadhatták volna... :)
2023. szept. 26. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Miutan nem nelkule szeretnel utazni, gondolom, ezert folosleges.
2023. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!