Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ez ellen?

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Régebben semmi bajom nem volt az utazással, sőt, az volt a kedvencem az egész nyaralásban hogy órákon keresztül csak autózunk. Most viszont, akárhányszor kocsiba ülök, elönt egy vak rémület hogy mindjárt karambolozunk és meghalok. A félelmem alaptalan, szüleim jól vezetnek, soha nem volt még csak kisebb koccanásunk sem, ennek ellenére képtelen vagyok biztonságban érezni magamat. Érdekes hogy ez a tünet csak autóban jelentkezik, se buszon se semmilyen más járművön nem, és itt is csak kb fél éve.

Mitől lehet ez és mit lehet ezzel kezdeni? Nemrég értünk haza nyaralásról és a három órás út végére már majdnem sírtam az idegességtől.



2023. nov. 5. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi olyan élmény ami ezt kiváltotta? Szerintem keressetek egy szakembert mert ez azért már olyan probléma ami a mindennapi életet megnehezíti.
2023. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Az is lehet, hogy egeszen mas miatt mostanra lett szorongasod, pszichologiai ertelemben, es ezt az utat torte maganak pont. Lehet, hogy mas formaban is jelentkezett volna.
2023. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1, nem, én nem tudok semmit, ami kiválthatta volna. Gyakorlatilag egyik napról a másikra jelentkezett.
2023. nov. 5. 14:03
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
28%
Menj busszal.
2023. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez.
2023. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felolem leszavazhat marika, de nem attol alakul ki, hogy latsz egy halalos balesetet, hanem nagy esellyel szorongas vagy panikbetegseg eloszobaja.
2023. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd , erre a legjobb megoldás az, ha nem autóval mész utazni. Kûrva jó utazásokat tettem több tucatnyi országban anélkül, hogy érdemben autóznom kellett volna.
2023. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:

Az információid szerint, nincs okod rettegni a családi autóban, így érthetetlen a félelmed.

Különben ha te sem tudod nevesíteni, akkor mi -ismeretlen kívülállók- honnan tudhatnánk a megoldást?

Addig menj szakemberhez, mielőtt nem jelentkeznek újabb/súlyosabb problémák.

2023. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek autóval utazni, sőt, még busszal sem hosszabb távon, inkább megyek vonattal.
2023. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!