Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyan ország ahol egész évben...

Olyan ország ahol egész évben jó az idő és nincsen mérges 🐍, 🦎, és társaik?

Figyelt kérdés
nov. 25. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Tenerife ugyan nem ország, de egész évben jó az idő (főleg délen)

Az óceán persze nem túl meleg, de abszolút fürödhető télen is

nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Guadeloupe (Franciaország része)
nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Madeira. Nincsenek kigyók, csak egyféle kisszr gyík él a hüllők közül. Alig vannak gerincesek. A legnagyobb természetes gerinces a nyúl. Egész évben jó idő van. Januárban a tenger 20 fokos. Nyáron persze meleg van, de valamit valamiért.
nov. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
A Kanári szigeteken élek. Azért ez se való mindenkinek... Szárazság, höség, csótányok, afrikai szúnyog, infrastrukturális gondok és lakáskrízis. De tény, hogy egy földi paradicsom.
nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Cégként érdemes Spanyoloroszágban lakást venni? Nem a Kanári szigeteken de valahol? Nem turisztikai céllal.


Csótányírtás nincs? Mindenfelé rohangáltak, még éttermekben is.

nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár nagyon ellenörzik az ilyesmit mert sokan próbáltak okoskodni. A spanyol bankok szó nélkül zárolták több ismerös számláját is, amikor nem igazán tudtak elszámolni utalásokkal... Van írtás, de folyamstosan jönnek ezek a férgek. A lakáskrízis miatt itt most kezdik szabályozni, külföldi milyen feltételekkel vehet ingatlant. Most nagyon nem egyszerü kijönni, a letelepedés egy kínszenvedés.
nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszi. Olvasom, hogy a legeldugottabb részeken simán le lehet telepedni. Ebből van bőven e kies országban. Ehhez tudsz valamit mondani?
nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Iszonyat jól meg van ez szervezve. Nem tudsz csak úgy ellenni, pláne megbújva, hisz nem melózhatsz papírok nélkül. Adószám pl kell, empadronamiento detto. Ezeket nem tudod kijátszani. Albit se adnak már ki munkaszerzodes es papirok nelkul, van ahol fel ev depozit kell. A nyelv alap, csak angollal kitörölheted.
nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem erre gondoltam. A lakatlan reszeken könnyebben lehet ingatlanhoz jutni ha ott maradsz.
nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "lakatlanabb" rész, ezért mondtam hogy hülyeség. Ez a sziget ahol én élek, apró, de a legnagyobbak is kicsik, ahol én vagyok, az vulkanikus, 300 vulkánnal, sivataggal... Ott nincs építkezés, hisz élhetetlen. Minden más rész, ami lakható és biztonságos, felügyelve van. Azért ez nem egy olyannszigetcsoport, aminek vannak érintetlen részei... Ez nem a Fülöp szigdtrk, hogy van az óceánban 20.000 sziget, és x részük totál lakatlan... Még sátorozni se lehet a szigeten, mert illegális...
nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!