Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Népszerű helyek, ahová nem...

Népszerű helyek, ahová nem akarsz eljutni? Miért nem?

Figyelt kérdés
jan. 26. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Dubai, Thaiföld. Nem tudom, miért, de ezek engem nem vonzanak, csomó más hely viszont igen.
jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Horvátország, szerintem ár-érték arányban drága, mert szeretjük, ha legalább félpanzió van a szálláson, ha tengerparti pihenésre megyünk.

Olasz Riviéra (Jesolo és környékére gondolok) se vonz annyira.

jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Több is van, néhány példa:

Dubai (természeti környezet kb. 0, a rongyrázás meg nem érdekel), Ausztria (nem vonzanak a hegyek, legalábbis ahol hideg van, síelni sem tudok), USA- New York (már voltam mondjuk pár órát, nem győzött meg továbbra sem), Párizs (minden ismerősöm, aki volt, azt mondta, hogy csalódás volt)

jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
@3 Az Emírségek tele vannak szép hegyekkel, aszóvölgyekkel, a sivatag kimondottan menő sok helyen és a mindig gyönyörű Omán is a szomszédban van. Rongyrázás helyett meg lehet jobbnál jobb indiait enni 1500 forintért, meg kimenni a perfekt állapotban levő szabadstrandokra.
jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

4!

Nem vitatom el a szépségeit, biztos vannak ott jó dolgok, de valljuk be, Dubaiba nem ezért szoktak utazni 🙂

Az a másik, hogy amiket mondasz, nem feltétlenül ér annyit nekem, hogy odamenjek, mert pl. príma strand van máshol is (ahol nem kell ruhában fürdeni 😀

Ismerősöm azt mondta, hogy annyira megbámulták a paki meg egyéb hasonló nációjú vendégmunkások a strandon, hogy inkább visszament a szállodába, és persze lehet, hogy nem ez az általános, de attól még fennáll a lehetőség)

De nincs ezzel baj, rengeteg más helyre vágyok, ha mindet bejárnám, akkor majd az arab országokban és a hegyekben is keresek valami számomra vonzót, addig meg nem is baj, ha bizonyos helyek nincsenek nincsenek a bakancslistámon 🙂

jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Jezus, miert kellene indok ahhoz, hogy zero vonzereje van szamomra? A Kanari-szigeteken is kulon-kulon ugy voltam, hogy csodalatos helyen szalltunk meg, gyonyoru helyeken jartunk, bar ehhez pl Gran Canarian nagyon fos helyeken kellett atautozni. De a hideg lever a nepszeru helyektol ezeken belul is, szinte mindig szo szerint az ellenkezo oldalra mentunk.
jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az arab olajallamok engem sem vonzanak.


De amik még kevésbé, azok a pontszerű, tömegnyomoros turistalátványosságok. Pl. ha eljutok a Grand Canyonhoz, túrázni akarok ott, nem skywalk kilátóból bambulni, és ugyanez igaz a világ összes természeti látnivalójára.

jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Dubaj. Nem szeretem a nagy csillogást meg a luxust.

A Távol-Kelet sem vonz, de ugy az egész, se Kína, se Japán, se Malajzia, semmi. Jó, ha rengeteg pénzem lenne és csak henyélésből állna az életem akkor biztosan elutaznék egyszer ezekre a helyekre is, de amúgy nem.

Párizs sem, én is csak rosszat hallottam róla.

Hollandiától kiráz a hideg.

A közelünkben lévő országok pl Szlovákia, Románia, Horvátország, Lengyelország, Németország szintén nem vonzzanak, részemről nincsenek ott olyan dolgok amik érdekelnek.

jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
@5 Jó, az nyilván limitálja az ember utazási motivációit, ha a pakizás egyáltalán felmerülő magatartásforma.
jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Osszes europai orszag, emirsegek, usa, izrael, maldiv es hasonlo szigetek, Del Korea,
jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!