Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fapados járatokon miért...

Fapados járatokon miért akadnak ki az utasok ha a kézitáskát be kell tenni az előttük levő ülés alá?

Figyelt kérdés
Nem először tapasztalom, hogy a legtöbb utas pofákat vág, amikor rászólnak hogy a kézi táskájával ne foglalja indokolatlanul el másoktól a helyet a kalaptartóban, hanem tegye le az előttük levő ülés alá. Ami egyébként benne van a poggyászszabályzatban is.
febr. 18. 22:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

#10


Gondolom te vagy az az utas, aki az előtte lévő háttámlájába fúrja a térdét folyamatosan. Az előtted ülő, meg majd kiesik az ülésből. Na az ilyen tahókat derékban ketté tudnám törni.


Ha nem fér el a lábad, akkor vegyél drágább jegyet, amihez nagyobb lábtér van. Ha meg nincs rá pénzed, akkor nem kell röpködni. De ne az előtted ülő utazását keserítsed meg.

Megveszed a legolcsóbb fapados jegyet, aztán még kényelmet is akarsz.

febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
@11 A felső részre kabinbőröndet teszünk. Jártam hét kontinens 100+ országában, repültem istentudja hány szektort, 700 körül abbahagytam a számolgatást, az hogy a kistáskát a lábunk elé dobjuk, mindenhol alap, főleg, hogy repülők terén nem különösebben változatos a géppark globálisan, nagyjából két cég van hasonló gépekkel.
febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

Jaj ezen szokok röhögni, amikor jönnek itt a gyk-n a "100+ országban jártam" "megszámolni se tudom" "beutaztam a világot" stb. stb.

Te maximum a bekötőútig jutottál bástya!


Gépparkot illetően 4 globális cég van. Boeing, Airbus, Embraer, Tupoljev.

febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#11: Ezeket honnan veszed? Mondtam én ilyet? Nem tehetek arról hogy magas vagyok, de te tögtön alpári módon lehordod a másikat olyanért, amit nem is tett. Gondolkodjál már egy kicsit, ha van egyáltalán mivel.
febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: Az ilyen idiótája meg is érdemelné, ha ezt tennék vele.
febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha benne van a szabályzatban hogy a kézitáskát le kell a lábunk elé tenni, akkor nem értemi miért kell rinyálni. Nekem is nagy a lábam, 190 cm magas vagyok, így a folyosó mellett ülök mindig.
febr. 21. 21:04
 17/18 anonim ***** válasza:

Minden jaraton be kell tenni.

Amugy nem tudom, milyen elmenyeket szerzel, soha nem prolikkal utazom Jet2-val. Miutan olyan helyek kozt vannak direkt jaratok, amiknel amugy min egy atszallas lenne, a budget nem proli. Raadasul fizetsz a poggyaszert, kiszolgalasert, nem olcso.

febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
@17 Mármint arról a Jet2-ról beszélünk, amelyik ugyanolyan fapados, mint az EasyJet vagy az IndiGo? :D
febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!