Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik 2-3 órákat utaznak egy...

Akik 2-3 órákat utaznak egy huzamban, azok felszoktak közben állni?

Figyelt kérdés

A lakhelyem és az iskolám 2,5 órára van egymástól.

Egy busszal utazom és szinte mindig tele van sajnos, mindig igyekszem kívülre ülni, hogy valamivel több helyem legyen.

Soha senki nem szokott felállni a buszon, de én már a fenekem nem szoktam érezni. A lábam, a hátam, a térdem fáj tőle. 2 és fél óra után.

És arra gondoltam óránként felállnék kicsit. Mert ahogy olvasom az az egészséges.


Vonaton egyszerűbb megoldani a felállást?

Sajnos vonattal hosszabb lenne az út, mert a lakhelyemtől es az iskolám városától is vagy 30 percre van a vonat állomás.



2019. febr. 2. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Felállhatsz a buszon, csak úgy fognak rád nézni, mint egy bogárra, mert tényleg senki se mászkál, pedig ennyi idő alatt mindenkinek zsibbad a feneke. Menj oda beszélgetni a sofőrhöz, úgy nem olyan feltűnő.
2019. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még az 5 órás repülő úton sem álltam fel.

Általában a hosszabb utakat végigalszom legyen az busz, vonat. :D

2019. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen pont ez a zavaró benne, hogy már másfél éve utazok. De eddig sose láttam embert felállni. Egyszer volt hogy 10 perccel hamarabb szálltam fel és lakótársam nevetve mondta, még ne készülődj még nem vagyunk ott. Mondom tudom,bde már nem érzem a lábam:D

Szóval ha még egy közel állót is zavarja, ha felállok akkor nem tudok mit mondanixd

2019. febr. 3. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Vonaton a fülkéseket szerettem, mert ott ki lehetett állni a folyosóra és nem zavartam mást. Busznál meg szokott lenni hosszabb utakon 5-10 perc pihenő ott jól át kell mozgatni magad.


De összességében ezért szeretek saját autóval menni, akkor állok meg amikor én akarok.

2019. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!