Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A repülőjegyemen szereplő...

A repülőjegyemen szereplő ülés már biztos, hogy az enyém?

Figyelt kérdés
Van egy átszállásos utam, és a nagy gépre már a repülőjegy vásárlásánál ki lehetett on-line választani, hogy hol szeretnék ülni. Az lenne a kérdésem, hogy most már biztos, hogy azt az ülést fent tartják nekem, vagy a check-in pultnál hamarabb jelentkezők kiválaszthatják azt a helyet is?
2012. máj. 28. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos.
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen!Tiéd!
2012. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tutira a tiéd!
2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mások már nem választhatják azt az ülést, de különleges esetekben előfordulhat, hogy végül átültetnek (ám ez ritka). Például ha vészkijárat melletti helyet választasz, de nem felelsz meg a vészkijárat melletti üléseken ülő utasokkal szemben támasztott követelményeknek vagy egyszerűen nem vállalod ezt, akkor átültethetnek. (Illetve ha más van ilyen helyetben, de te pedig megfelelsz a feltételeknek és belemész a cserébe, akkor te lehetsz az, akit beültetnek a vészkijárathoz.)
2012. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mentek a zöld kezek. :)

Nem speciális ülés, csak jó részén helyezkedik el a gépnek ezért szeretném megtartani. Meg együtt utazok még pár haverral, és nem lenne jó, ha szétültetnének minket.

De akkor ez a veszély nem fenyeget :)


És ez az on-line check-in hogy működik? Tudom, hogy 24 órával a gép indulása előtt ki tudom itthon nyomtatni a beszállókártyámat, és akkor nem kell sorban állnom. Ezzel csak 1 sorbanállást tudok megspórolni, ha jól értem (mivel Budapesten a poggyászfeladás miatt úgyis menni kell a check-in pulthoz) de ha Budapesten mindkét gépre megkapom a beszállókártyát, akkor ugyanott vagyok, mintha on-line bechecholtam volna ugye?

2012. máj. 29. 15:29
 6/7 Amenothep ***** válasza:
Általában a légitársaságok plusz pénzt kérnek a reptéri csekkolásért. Ezen felül elkerülöd a sorban állást Az Online csekkoltakat külön sorba terelik ahol csak a poggyászt szedik be. Mindenképp ezt válaszd szerintem. Én minden esetben így járok el, és 3 perc alatt végeztem a csomagfeladással, és mehettem a vetkőztetőbe :)
2012. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha online becsekkolok, akkor a kis gépre is itthon tudom kiválasztani az ülőhelyemet?
2012. jún. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!