Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Flix busszal szeretnénk...

Flix busszal szeretnénk Krakkóba utazni,ami közel 7 óra 30 perc. Utazott már valaki íly módon? Milyen tapasztalatai vannak? Menet közben megáll a busz kisebb pihenőre? Köszönöm.

Figyelt kérdés

#Krakkó #Flix busz
ápr. 21. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megáll persze szünetekre és teljesen vállalható.
ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megáll, ami bele van kombinálva a menetidőbe. A nagyobb állomásokon le lehet szállni elvégezni az állomáson, ha sokáig nem lesz ilyen akkor benzinkútnál áll meg. Ha nagyon-nagyon muszáj elmenni, van wc a buszon is, de azt csak abszolút szükséghelyzetben szabad használni, mert hamar megtelik a tartály és nem tudják üríteni menet közben, csak a nap végén amikor a busz visszatér a garázsba.
ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször is, semmi gond nem volt vele.
ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.
ápr. 22. 08:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer utaztam Flix busszal, Londonból Sheffieldbe. 3 óra 40 perc lett volna az út, végül több mint 4 óra lett. Egyszer állt meg sofőrcsere miatt, az utasok nem szállhattak le. Írták hogy van rajta töltőhely, nem találtam meg sehol. Illetve lehet hogy a szék belső felén volt, mert ott éreztem valamit de még az én kezem sem fért be oda pedig nő vagyok. A wifi nagyjaból normálisan működött. Ja igen, még azon lepődtem meg hogy milyen kicsi rajta a hely. Mint egy normál buszon. Azt hittem valamivel nagyobb lesz a hely. Párom nagy darab, 195 cm,hát nem valami kényelmesen fértünk el. Ha lehet többet nem megyek Flix busszal.
ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én amikor krakkóba mentem a covid előtt flixel sehol sem állt meg hosszabb időre, pl pisiszünet, hanem a buszon kellett elmenni, ettől függetlenül vállalható volt
ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Én a Covid alatt voltam, így a wc nem üzemelt. Kétszer álltunk meg. Rózsahegyen (Ruzomberok) és talán Besztercebányán.


A busz pontos volt, de sajnos iszonyat hosszú a menetidő.

ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kommenteket olvasva eléggé vegyesek a tapasztalatok. ...hát majd meglátjuk.Reméljük a legjobbakat. Köszönöm Mindenkinek.
ápr. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!