Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Konkrét tapasztalat érdekelne,...

Konkrét tapasztalat érdekelne, járt e úgy valaki, hogy kisebb volt a petezsák mégis megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert barnázás van a dologban. Vasárnaptól péntekig 3 mm csökkent… Én elkönyveltem hogy nyilván itt a vége, viszont vissza hívtak egy hét múlva… azzal hogy ebből bármi lehet… és nem szabad feladni… Nem vagyok orvos, és nagyon szeretném elhinni hogy ebből bármi lehet, de ilyet én még nem hallottam hogy petezsák csökkenésből bármi jó származott volna. Ennek ellenére a fülembe ültették a bogarat, de igyekszem raálisan gondolkozni és felkészülni lelkiekben…

márc. 1. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kisebb, mint kéne, hanem csökkent. Az nem mindegy. Egészséges terhességben soha nem csökkenhet. Neked van igazad, nem érdemes reménykedni. Protokoll alapján hívtak vissza.
márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos előzőnek igaza van. Ha csökken, akkor semmi esély, hogy egészséges. Amiatt hívtak vissza, hogy megállapítsák és megtedd a következő lépéseket.

Nagyon sajnálom!😮‍💨

márc. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az őszinteséget! Kedden azért elmegyek magándokihoz, de leginkább azért hogy több mindent mondjon nekem mint amit a kórházban mondtak. Szeretném tudni van e esély hogy beindul e spontán, hogy mikor állhatott meg a fejlődésben, illetve hogy szervileg nem e látnak bármi mást. A kórházban az egész vizsgálat max másfél percig tartott…. + amíg fel meg leöltöztem. Tudtam hogy xar a magyar egészségügy, eddig hálistennek nem nagyon kellett kórházba járnom, de elképesztő mennyire nincs bennük emberség, empátia és hogy mennyire hülyének nézik az embert. Persze biztos vannak kivételek….
márc. 2. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mizu?
márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia,

sajnos ahogy várható volt, nem maradt meg a baba/ vagyis még csak petezsák…./ egyébként a kórházba elmérték, nem lett kisebb, csupán csak nem nőtt tovább 7 mm-nél. A magán doki azonnal letetette velem az utrogestant, nem is értette miért szedetik velem továbbra is mivel sajnos egyértelmű volt a dolog.. amiatt nem tudott rendesen beindulni a vetélés. Ahogy letettem kb 3 napra rá megtörtént a dolog, igaz hogy azt tanácsolta hogy menjek kórházba ne szenvedjek itthon, de én inkább kibírtam, elviselhető volt, lelkileg annál rosszabb… tudom hogy ennek így kellett lennie de egyszerűen nehéz elfogadni, hogy miért én? Miért azok járnak így akik szeretnének babát? Annyira igazságtalannak érzem az egész életet hogy szó nincs rá, és jelenleg azon kívül hogy felkelnék és rádöbbennék hogy ez egy rossz álom volt, semmi nincs ami enyhítené a haragot, a fájdalmat és a csalódottságot. Tudom idővel jobb lesz, és rengeteg nő rosszabbat is kibír lelkileg, de azért elég rettenetes dolog ez.. kaptam egy ajándékot amire mindennel jobban vágytam aztán meg “ elvették”.

Minden nap igyekszem picit változtatni ezeken a gondolatokon, mert nem lehet örökre zene agyalni…


Visszatérve szerdán megyek vissza Uh-ra, remelem kiürült minden és nem kell műteni legalább…:(

márc. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!