Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A barátnőmet szeretném meglepn...

A barátnőmet szeretném meglepni január vége felé egy Egyiptomi vagy Spanyolországi utazással de ő 15 én meg 16 éves vagyok meglehetne ezt oldani valahogy? .

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk aki kint él,tudna segiteni ?
2009. jan. 7. 06:24
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Mármint mivel kiskoruak vagyunk,vissza fordithatnak a repülötérröl de ha kint van egy ismerösünk megtudnank mondani hogy hozzá megyünk.A Szállodába meg 2 főre foglalnánk le a szálodát láttam hogy a gyerek kor 15éves ig van,nekem már felnött jegy kell akkor azt jelenti hogy felnöttként is isrnak be tehát nagykoruként?
2009. jan. 7. 07:50
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az ut nem fog osszejonni, nagyon meg lennek lepve, hogyha a szuleitek egyaltalan beleegyeznenek ilyesmibe, na meg nem is olcso moka.


De akkor mar inkabb Europan belul, azaz Spanyolorszagban latok tobb eselyt, hogy gond nelkul lehessetek, bar szerintem nem lehettek kiskorukent ketten a szallodaban.

2009. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyiptomba semmiképp ne menjetek, az mostanság sajna nagyon veszélyes, eléggé bedurvultak a terroristák. Ha van Spanyolországban ismerősötök, vele megbeszélhetnétek, hogy mennyi pénzért vállalná a vendégüllátásotokat egy hétre. Akkor biztonságban, felnőtt felügyelettel lennétek. Itthon a szüleitek kikísérnek a reptérre, Spanyolországban meg várnak az ottaniak.
2009. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Az én időmben... adott volna nekem apám (27 vagyok). A szüleitek mit szólnak ehhez? Szerintem ráérne még ez. Ha elengednek együtt benneteket, inkább lepd meg egy belföldi hétvégével egy wellness szállóban, de azt sem tudom, hogy kiskorúak önnállóan megszállhatnak-e egyáltalán, felügyelet nélkül.
2009. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
én a fiamat sem engedném el egyedül egyiptomba, de a lányomat meg pláne nem.
2009. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Pénz az megvan,mindig okoskodok valamit szüleink megengednék mer nagyon nagyon imádom ezt a lányt.Belfőldön meg már unalmas tengerparti hely kéne,valami külföldi ahol jo idő van.Spanyolország is jo de ott sajnos nincs ismerős:S
2009. jan. 7. 17:54
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

A szomszédom most volt Mallorcàn egyedül(15 éves làny)

Minden simàn ment,de ö a szüleivel ment egy utazàsi irodàba,ahol lebonyolitottak mindent(szülöi engedély,alàiràs,jegyvàsàrlàs stb...)

Lehetséges hogy utazzatok,de a szülö segitsége kell,és utazàsi irodàn keresztül!

2009. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segitséget:) végre egy megnyugtató válasz:)

Köszi mégegyszer.

2009. jan. 7. 19:38
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Egyiptomba semmikepp ne menjetek, Spanyolba inkabb. De nem hiszem, hogy kiskorukent barmelyik hotel is megengedi, hogy naluk foglaljatok szobat.

Nem az a lenyeg, hogy a szuleid foglaljak le esetleg a szobat a hotelban, hanem az, hogy kiskorukent felugyelet mellett lehettek csak a hotelban.

Es ki vallal ertetek felelosseget????

2009. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ki,hát egy szálloda nem olyan veszélyes hely.Gondolom ezért kell irásba adni a szülőknek hogy ök vállalják a felelőséget,és ha pl: bármi kárt okozunk akkort ök áljják a cehet ezt kell irásba adni az utazási irodával.Vagy arra is gondoltam még hogy az idegenvezető is ha kap egy kis yattot akkort "vállalná a felelőséget"
2009. jan. 8. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!