Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy érezted magad egy spanyol...

Hogy érezted magad egy spanyolországi nyaralás során?

Figyelt kérdés
mi a véleméményed az emberekről,merre jártál,mikor,stb.
2011. nov. 5. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól, sőt kiválóan

az emberek kedvesek, segítőkészek, mert tisztelettel és kedvesen közelítettem hozzájuk

szinte minden felé - hegyekben, nagy és kis városokban, tengerparton, az egész országban.

2011. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk Loret de mare-ban.Félpanziós ellátással,szállodában.Busszal mentünk,nagyon hosszú volt az út,soha többet nem vállalnám.A szállás és a kaja jó volt.A tenger hideg és gyorsan mélyül és nem az a finom homokos.A fakultatív programok nagyon drágák voltak,lehúzásnak éreztem.Vonattal bementünk Barcelónába,hajóval Tossa de mare-ba.Az nagyon supi volt.Egyszer érdemes erre a részre elmenni és mindent megnézni.Idén Horvátországban voltunk és sokkal jobban éreztük magunkat,ráadásul sokkal olcsobbra is jött ki az össz költség.
2011. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 3 alkalommal voltam Spanyolországban, mindig nagyon tetszett.

2szer voltam Madridban (egyszer toledoi kirándulással), egyszer pedig a tengerparton 1 hetet Santa Susanaban és onnan mentünk be Barcelonába városnézni 2 napra.

Nagyon szép helyek, sok a látnivaló, az emberek is kedvesek, segítőkészek, vidámak. :) Jó lehet ott élni. Szívesen utaznék bármikor Spanyolországba újra, ezekre a helyekre is, de a többi részét is szeretném megismerni.

2011. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!