Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez az ingyenes voucher most...

Ez az ingyenes voucher most megint valami átverős dolog?

Figyelt kérdés

[link]

Most tényleg adnak ingyen vouchert amivel fizetik nekem a 7 napos szállásomat?


2010. nov. 25. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez régen úgy ment hogy egy többórás kőkemény agymosás (vegyél timeshare-t) végén adtak ilyet ingyen.
2010. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb fél éve engem is megtaláltak, gyorsan beregisztráltam... Azután olvastam el az apró-betűs részt. Nem ingyenes, mert kell fizetni 2-3 ezer forintot a postásnak, amikor kihozza!!!!!!!!!

Hála égnek valamiért elfelejtették kiküldeni, de átverés van a dologban!

2010. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem! Az ilyesmi mindig gyanús.
2010. nov. 28. 19:31
 4/6 anonim válasza:
azért a 2-3 ezer forint még belefér egy hosszú hétvégéért (plusz a kötelező étkezés)... egyéb hátulütője van?
2012. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kukuri válasza:

Üdv. Erre én is kíváncsi lennék.


Van olyan aki már volt így üdülni? Mik a tapasztalatok?

2012. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kaptok x ingyenes éjszakát, de kötelező szolgáltatásokat kell igénybe venni hotelenként változó minimum összegért. Ez általában több ezer Ft per fő per éj. Valahol 8000 per fő per éj, láttam már 11 000 Ft per fő per éjt is. Magyarul a szokásos jó kis hazai átverés az egész.

2013. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!