Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egyedül...

Szerintetek gáz egyedül utazni, kirándulni, nyaralni?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam egyedül utazni, mert nem vagyunk egy kasszán barátommal, és ő nem nagyon engedheti meg magának, hogy utazzon, de én meg sok helyre el akarok jutni, tanulni akarok, és ismerősök sokszor furán néznek rám, miért megyek egyedül, vagy nyelviskolában is meg vannak lepődve, hogy teljesen egyedül megyek...és persze barátom sem érti, miért jó nekem egyedül...Szóval tényleg fura vagyok??
2010. dec. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. nekem a nagynéném mindig a férje nélkül utazik. a férje nem akar utazgatni ö meg igen. igaz ö a barátnöivel utazik vagy anyukámmal, de anyósom is ilyen. ö a sógornöjévelö utazik, mert após nem akar menni.
2010. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy fura! A helyedben én is folyton csak utazgatnék...de sajnos én még ezt nem tehetem meg...:D
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem ha a barátod tudja kezelni a dolgot, akkor teljesen rendben van. Engem biztos bántana a helyében, hogy én nem mehetek, mert nincs pénzem, mert én is nagyon szeretek utazni, de azt sem akarnám, hogy te fizess nekem, és azt sem, hogy miattam ne menj, úgyhogy tudomásul venném. Nyilván erőteljes motiváció lenne, hogy dolgozzak a saját kasszám fejlesztésén...

Önmagában az, hogy egyedül is jól érzed magad egy utazáson, szerintem teljesen normális. Én például nagyon szeretek teljesen egyedül csavarogni, nézelődni, fényképezni idegen helyeken.

2010. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megnyugodtam, nem vagyok fura:-)

Én is jobb szeretnék azért barátommal menni nyaralni, kirándulni, együtt szerezni élményeket, de valahol meg bennem van az is, hogy ha vkivel megyek, akkor mindig alkalmazkodni kell vkihez, nem mindenben én döntök, nem biztos, hogy azt nézzük meg, amit én szeretnék...szóval ezért meg különösen szeretek egyedül menni...sokkal több mindent látok....Próbálom barátomat rávenni, hogy ügyesebben bánjon a pénzzel, de nem megy neki...sajnos, kettőnknek meg nem tudnék én sem mindent kifizetni.:-(

2010. dec. 14. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, mert az én barátommal is ez volt, hogy mindig külön mentünk mindenhová. Egyrézt azért, mert ő is baromi rosszul bánt a pénzzel, pedig elég sok pénze lehetett volna, de mindig elköltötte hülyeségekre, másrészt amikor ő zenészként utazgatott, akkor ugye nem vihetett magával (meg nem is nagyon akartam).

De azért én egyedül nem szeretek és nem is szoktam utazni, ha a barátom nélkül megyek, akkor is baráti tárasággal, vagy legalább egy barátnővel szoktam. Egyedül unalmas, és rosszul is érzem magam, ha egyedül kell lennem...

2010. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!