Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan képzeljek el egy...

Hogyan képzeljek el egy többszemélyes hálókocsit a vonaton? Mindenki elfér kényelmesen? Takarót vinni kell?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 12:32
 1/3 tade ***** válasza:
100%
SZia. En halokocsiban utaztam Veronabol Becsbe. Itt pl. Olaszorszagan ugy van, hogy nok csak a nokkel, ferfiak csak a ferfiakkal oszthatjak meg a hallokocsit, kulfoldon ez vegyesen megy. Mikor en utaztam, az agyra ki volt keszitve egy takaro, lepedo es parnahuzat. Volt kikeszitve egy fel literes asvanyviz is. AZ agyon kenyelmesen elfersz bar egy kicsit kemeny :)). En mondjuk 4 szemelyes halokocsiban voltam, es siman elfertunk a csomagokkal egyutt. A 6 szemelyes egy kicsit huzosabb. Amugy reggel kaptunk cappuccinot, egy croissont, egy kis doboz gyumolcslevet. En szemely szerint elegedett voltam, bar mondom en Olaszorszagbol utaztam, azt nem tudom Magyarorszagon vagy kulfoldon mi a helyzet.
2009. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hali! Kezdjük a lerosszabbal-legolcsóbbal:

A hatszemélyes fülkében csak nemek szerint vannak elkülönítve az utasok, takaró és huzat azt hiszem van. Viszont ha hajnal 01:15-kor megáll egy állomáson a vonat, akkor jöhet a fülke hatodik utasa, aki lepakol..., elhelyezkedik, stb. A hálókocsiknak külön kalauza van, az olaszokat és románokat kivéve nem jellemző a "lopás", ha alszol. Sokkal jobb, ha felkeresel egy nagyobb vasúti nemzetközi pénztárt. Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket:

[link]

Üdv

2009. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!