Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek? ( a kérdés túl...

Mit vigyek? ( a kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 13 éves lány vagyok!Nyáron lesz egy túrtábor amibe megyek csak azt nem tudom mit vigyek 12 napos lesz ugy körülbelül hány db-ot vigyek mindenből irnátok nekem egy listát semmit nem szeretnék itthon hagyni?!
2011. jan. 8. 18:08
 1/2 anonim válasza:
100%

- Ruhákat (mivel nyáron mész, ezért a rövid, lenge ruhák legyenek többségben, de azért rakj be 1-2 hosszú ujjút és hosszúnadrágot is a biztonság kedvéért)

- Kényelmes cipőt

- Tisztálkodószereket (tusfürdő, szappan, kézfertőtlenítő, nedves törlőkendő, fogkrém, fogkefe, dezodor esetleg valamilyen parfüm 2 törölköző - 1 nagy, amibe fürdés után törölközöl és egy kicsi, amibe a kezedet, arcodat törlöd)

- Ha már menstruálsz akkor betét/tampon is legyen nálad

- Naptej/napkrém, nehogy leégj

- Baseball sapka vagy szalmakalap, nehogy napszúrást kapj

- Rovarriasztó spray vagy krém vagy bármi

- Telefon és a töltője

- Pénz

- Valamilyen magazint, könyvet, kártya- vagy társasjátékot is vihetsz, esetleg iPod vagy bármilyen zenelejátszó


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. :]

2011. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jujj köszi...köszi a segítséget...
2011. jan. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!