Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nemsokára indulok egy olyan...

Nemsokára indulok egy olyan útra, melyben ellátogatok Londonba Franciaországba és Németországba! Az lenne a kérdés, hogy Londonban nagyon nagy a drágaság? Mennyi költőpénzt vigyek? Mennyibe kerülnek: London Eye, vagy Franciaországban Disneyland?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

London Anglia legdrágább városa..

A London eye idén nyáron egy felnőtt jegy 17.50 fontba került.16 év alatt pedig 8.75 font...

Párizsba a Disneyland nem tudom de találtam a google-n linket ahol meg lehet nézni...

[link]

2009. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én most nyáron voltam Disneylandba. és kb. 62 euró volt.

14/L

2009. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

előző vagyok!


most néztem meg azt a linket. szóval az én jegyem 2 napra szólt, és Disneylandbe és Disney stúdióba is. :)

2009. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Mac Donaldsban eszel, akkor olcsón megúszod, ruhákat is tudsz olcsón venni, de ha elindulsz sörözgetni és vacsorázni, az már húzós.
2009. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!