Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol talalok meg erintetlen...

Hol talalok meg erintetlen paradicsomot ahol nincsenek turistak?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy olyan orszagba utazni ahol nem a penzemert mosolyognak vagy baratkoznak hanem emberszeretetbol.Nem baj ha megbamulnak,nem szamit milyen nyelvet beszelnek csak tenyleg erintetlen legyen,de tulajdonkeppen a veszely nem zavar annyira?
2011. jan. 18. 20:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%

hát ha te elmész oda, akkor már lesz ott egy turista, tehát ez a küldetés lehetetlen, mivel ellenkezik a józan ész szabályaival.

amúgy irán vagy észak-korea. ott egy darab turista sincs és veszélyes.

2011. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Olyan hely talán nincs már, ahol nem a pénzedért mosolyognak! Kuba egy nagyon szép és viszonylag érintetlen ország, eltekintve a turista negyedektől. Viszont azoktól 10-20km re már valódi érintetlen helyeket találni. Utána kell menned, mert ők - a helyiek - ezeket nem fogják promótálni.
2011. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pl svájc kisvárosai.

ott gazdagok az emberek. Ők pedig nem a pénzedért fognak rád mosolyogni.


amúgy jártam kint. metálos szinte sátánista ruházatban, idegenként sétálgattam a folyóparton. A horgászó bácsi így is köszönt nekem.

2011. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. Németek sem vadásszák a turistákat, max túrista látványoságg közelében.

Amúgy meg indonéziában lehetnek pár olyan falu ahol még ember nem nagyon járt.

2011. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A legtöbb országban találsz ilyen helyeket, csak kerüld el a tipikus turista-célpontokat.
2011. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A túlvilágon. :) Menyország tourist...

Ahol szobákat adnak ki, vagy egy kis fogadó van, ott már járnak turisták.

2011. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Albánia.olyan szegények hogy a te pénzed úgy sem segít rajtuk már.szibéria nyáron.érintetlen és a pénzeddel nem sokra mész
2011. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Máltán elég barátkozósak az emberek, ráadásul angolul nyomják, és nem a pénzedért teszik.

Viszont turista az van dögivel...még télen is:-(

Afrikában is biztos vannak még ilyen helyek, csak ne az északi részre menj, mert az elég lehangoló, ahogy mindenfelé kéregetnek...

De Németországot én is javaslom amúgy, tavaly nyáron a Bodeni-tónál voltunk, nekem a paradicsom volt, nyugalom, csend, tisztaság...

2011. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom,de Iranban voltam es sok turista van,es nem veszelyes egyaltalan,sot kimondottan biztonsagos a turistaknak. Eszak koreaba viszont nem mennek, de most egy jobaratom Kelet Sziberiat ajanltta de az nem tropusi. Valaki nem tudja milyen pl. papua es uj guinea szigetei,ott allitolag nincs turista vagy nagyon keves!?
2011. jan. 19. 14:43
 10/11 anonim válasza:
Thaiföldön, egészen eldugott részek vannak(meg persze a mosolygós turistaparadicsomok is) de az eldugott partokon ismerős elmondása alapján a következőre számíthatsz: baromi olcsó, kb fele minden átszámolva mint itthon, kaja szállás, utazás tényleg minden, kedvesek és segítőkészek az emberek, de nyelvet alig beszélnek persze, és igenis vannak ha nem is teljesen érintetlen partszakaszok de eldugottabb helyek. Paradicsominak meg paradicsomi azt nem kell magyarázni. Kijutni drága, ott lenni nem, érdemes nem egy hétre hanem hosszabb időre menni. Üdv
2011. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!