Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki volt már ANIMÁTOR? Mit...

Ki volt már ANIMÁTOR? Mit csinál pontosan egy animátor?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok TAPASZTALATOKAT, jót meg rosszat is! Kíváncsi vagyok, hogy milyen élmények vannak, illetve hogy pontosan mit kellett csinálni!


Valószínűleg áprilisban utazom ki animátorkodni görögbe, ha minden jól megy.


Előre is köszönöm a tapasztalatokat!


2011. jan. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm Ibizán olt egy nyarat, baromira lebarnult, sz.rrá kereste magát, és kisgyerekeknek szervezett programokat egy szállodában, ha jól tudom.

De ha áprilisban utazol, nem mondták még el, mit kell csinálnod? Csak hogy animátor leszel, itt írd alá, aztán jónapot?

2011. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem neeeem. Elmondták körülbelül hogy mit kell csinálni. Szóval ezzel nincs baj, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen élményekkel gazdagodnak ott az emberek.


Például arra lennék még kíváncsi hogy amikor a vendég távozik, szokott-e adni az animátornak is borravalót?


No, meg ilyesmi...

2011. jan. 29. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A vendégek szórakoztatása lesz a fő feladatod.

Napközben a kisgyerekek lefoglalása, hogy a szülők tudjanak napozni a parton, és ne lógjanak a nyakukba.

Különböző sportfoglalkozások (strandröplabda...ilyesmik)

Este pedig szinpadi show-k.


Nem igazán láttam, hogy borravalót kapnának az animátorok, inkább pincéreknek, takarítóknak, recepciósoknak adnak előbb.

2011. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az unokahúgom decemberben ment ki Tenerifére animátornak.

Nagyon jól érzi magát..Ő nappal a sportért felelős,este meg táncolni,szórakoztatni kell a vendégeket...Annyi gondja volt,hogy nagyon sokáig kell fent lennie,és sokszor fáradt.Borravalót nem kapnak..

2011. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Még soha nem voltam, de vannak tapasztalataim. (külső szemlélőként)

A leges legfontosabb, hogy alaposan nézd át a szerződést, ha nincs akk ne válald

Mert...multkor amikor voltam nyaralni 4 német animátornak ment haza, mert nem akartak nekik annyit fizetni, mint amit megígértek...(nem kötöttek szerződést a szállodával csak néhány e-mailt váltottak)


Amúgy szerintem animátonrak lenni nagyon cool lehet.

Nagyából nyaralnak, hülyülnek, kedvesek mindenkivel szóval a vendégek is imádják őket. Tartanak néhány programot amikbe ők is játszanak, örök élmény...

2011. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Menj fel erre a honlapra, itt le van írva, hogy mit csinál egy animátor meg egy csomó élméynbeszámoló van azoktól akik kinn voltak és leírják élményeiket: [link]

De ha nem találnád a választ a honlapon akkor csörögj rájuk, fenn van a számuk a honlapon, velem nagyon jó fej volt aki felvette és egy csomót mesélt a saját animátori tapasztalatairól...

2011. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!