Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit kell tennem, hogy majd...

Mit kell tennem, hogy majd annak idején animátor lehessek külföldön?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen tanfolyamok szükségesek, hány nyelvet kellene majd beszélnem?
2010. okt. 30. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ha beírod googliba hogy animator tanfolyamok biztos kiad egy pár lehetőséget. Gondolom azt elvégzed, lesz valamilyen papírod róla , az már jó.


Aztán ha külföldön kérnek gyakorlati tapasztatlatot is akkor keresel itthon először egy helyet ahol tudod ezt csinálni pár hónapra , kérsz valami papírt a munkáltatódtól hogy te ezt itt csináltad és adjon már valami papírt .


Aztán megnézed hogy hova szeretnél menni, majd azt is megnézed hogy milyen nyelvek kellenek ,általában 1 olyan nyelv kell amit nem középfokon döcögve beszélsz, hanem folyékonyan ,érthetően , gondolom annál jobb , minél több nyelven tudsz normálisan. De ez úgy is ott a jelentkezési feltételeknél.

2010. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Az annak idején azt jelenti, hogy valami már megtörtént, de sebaj.:D
2010. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nanducy válasza:

-min 3 nyelven beszélni (ebből angol/német kötelező)

-jól ki kell jönnöd emberekkel

-és ha ez a kettő megvan már csak a gyakorlatit kell letenned

2010. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. okt. 30. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:

fősuli,

turizmus szak,majd felvenni szakirányként az animátort.

fősulin belül meg ugye kell a diplomához nyelvvizsga.

szakmai is.

2010. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Animátorkodáshoz igazából nem is szükséges feltétlenül elvégezned a hozzá tartozó sulit. Én is küldtem be nyáron önéletrajzot egy animátor közvetítő céghez, vissza is hívtak, én döntöttem úgy, hogy mégsem megyek. Két nyelvet szoktak jellemzően kérni, ezt helyszín válogatja. Jó, hogyha nyitott vagy az emberekkel és mosolygós, közvetlen.

Remélem, segítettem:)

2010. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!:)
2010. dec. 27. 20:17
 8/9 anonim válasza:
Első lépésnek menj fel erre a honlapra, olvasgass és jelentkezz a hírlevélre: [link] Nekem folyton küldik az aktuális állásokat Spanyolországból, Olaszországból, Görögországból meg Ciprusról, szóval ha animátor akarsz lenni akkor csak írj nekik vagy hívd fel őket!
2011. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Már én is feliratkoztam a hírlevélre nemrég.
2011. febr. 25. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!