Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyertem 1 hét Kanári-szigeti...

Nyertem 1 hét Kanári-szigeti 2 személyes nyaralást a Tengerszint kft-től, ingyenesnszállás, ingyenesrepülőjegy, mégis regisztrációs összeg 58. 000 kettőnknek, + reptériilleték, nem tudom az mennnyi mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

èn nem mennék bele. ez az összeg nem sok, habár kérdés hova raknának.

de ha igazán nyerted volna akkor semmit nem kellene fizetned. egy barátnöm autót nyert semmi plussz költsége nem volt (na jó biztosítást kellett rá kötnie).

egy másik ismerösöm nyert egy nyaralást egy játékon és neki sem kellett semmit befizetnie.


itt gondolom elvisznek, majd ott végig kell hallgatnod ahogy rádtukmálnak üdülési jogot.

2011. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ez nem nyeremény! A nyereményért nem kell fizetni!

Én nem utat nyertem, hanem egy babakocsit, de még a házhozszállítást sem kellett kifizetni. Ne menj bele, mert ez nagyon átverésgyanús.

2011. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hahahahaha bele ne menj! a szallas ingyen van mert nincs turista, a repulojegy nemsok, de a repteri illetek az jo sokba kerul. regisztracios dij? A lenyege a dolognak,hogy meg kell tolteni a repulot,mert nincs utas. ezzel vernek at,hogy nyerted kozben meg te fizeted ki
2011. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét ezen a fórumon, van pár érdekes bejegyzés a témával kapcsolatban:


[link]

2011. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tehát neked küldtek levelet, vagy üzit, hogy nyertél utazást, csak fizess be 58 e ft-ot?


ha ez a szituáció, akkor ez egy nagy átverés!!

olvass több újságot vagy nézz híradót

2011. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nyeremény azért általában nem kell fizetni..

ha így indul, hogy "nyertél de fizess" ott már valami nem stimmel

2011. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!