Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kulfoldon fizetnem kell-e a...

Kulfoldon fizetnem kell-e a TB-t Magyarorszagra? 3 eve elek kint (EU) es fizetem az ottani tb-t, viszon most munkanelkuli lettem es nem kapok segelyt ezert nem fizetnek utanam TB-t. Ilyenkor otthon kellene fizetnem a TB-t?

Figyelt kérdés

A problema az hogy gondolom ahoz hogy csekket igenyeljek haza kell menni (300 Euro), es utana amikor talalok munkat itt kint (par honap) akkor megint haza kene menni(300E) hogy mostmar Magyarorszagon nem akarom fizetni, es igy tovabb... mivel 2 helyen nem lehet fizetni. Nem tudja valaki erre mi a megoldas?

Koszonom


2011. febr. 24. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy engem az erdekelne hogy baj-e ha nem fizetem otthon a TB-t ez miatt. Itt kint van maganbiztositasom, tehat nem azert aggodok hogy bajom lesz.
2011. febr. 24. 17:01
 2/3 anonim válasza:
Amennyire én tudom, ha munkanélküli vagy, kérheted, hogy az állam fizesse utánad. Csak akkor regisztrált munkanélküli kell, hogy legyél. Ha valami történik veled, és nincs fizetve a TB, megmentik az életed, de nem sürgős ellátást nem hajtanak végre.
2011. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gráner andrás válasza:
Ahhoz, hogy Tb.ellátásban részesüljön a MAGYAR állampolgár saját hazájában fizetni kell. Amit a helyi adóhivatalnál kell bejelenteni és onnan fog a továbbiakban postán csekket kapni, amit a tárgy hó 12.é-ig.kell minden hónapban befizetni.
2011. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!