Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Diákként külföldi nyári munka?

Diákként külföldi nyári munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségizem és érettségi után kiszeretnék menni 1-2 hónapra a nyáron külföldre dolgozni a barátommal. Az a baj hogy nem tudom hogyan induljak el, hol lehetne ilyen lehetőségeket találni mert ugye az internet rengeteg veszélyt rejt. Kérlek segítsetek!
2011. febr. 27. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek..Én csak azt tudom leírni amit itt tapasztalok..

Sokan fogják tanácsolni az au-pair állásokat..Ha szeretsz gyerekekkel foglalkozni akkor ez nem rossz nyári meló..

De sok olyan van amit csak helyben hirdetnek.Kirakják a kirakatokban ,hogy diákokat keresnek..

Ami itt szokott lenni.Sportworld üzletbe eladó..raktári nyári meló..tejbárba eladó.egyéb butikokban szintén eladó..Vannak munkahelyek akik szintén vesznek fel nyári munkásokat,,Az én munkahelyem is(nyomda) Ezeket az állásokat csak úgy tudod megszerezni ha van rokon,vagy ismerős aki tud intézkedni..Ha nincs,akkor marad az internetes(kétes) magyar ügynökségek..vagy az au-pair melók..

2011. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CCUSA-vel mehesz Amerikába gyerektáborba. De csak akkor megy, ha szeptembertől megint suliba fogsz járni.
2011. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!