Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mo-n nem találtam eddig jó...

Mo-n nem találtam eddig jó munkát. A kérdésem hogy volna e értelme Amerikába vagy bárhova elmennem, letelepednem és belevágni egy új életbe?

Figyelt kérdés
Egy 31 éves egyedülálló nő vagyok, saját hitelmentes lakással, diplomával, folyékony angollal, közepes német tudással.Van családom, de nem érzek erős köteléket miattuk a maradásra.Egy igazn szerelmre vágyom és biztos megélhetésre, ezért kacérkodom a gondolattal hogy lelépek ebből az országból, de kicsit félek egyedül belevágni.Teljes tanácstalan vagyok.
2009. febr. 21. 14:22
 1/8 anonim válasza:
92%
Folyékony angol, közepes német? Szerintem mindenképpen érdemes... Itt nemigen van jövőd, kivéve, ha szerencséd van, és sikerül előbbre lépned... De most még jönnek a további adóemelések, és a leépítések, szóval, nem sok jót tudok jósolni... Én, ha lenne alapom, amivel elinduljak, már nem lennék itt... Már csak egy valaki tart Magyarországon, és persze az, hogy nincs alapom hozzá, és pénz nélkül nem mernék belevágni, mert ha balul sül el, akkor nem tudok visszajönni, és kint rekedek... Angolul én is beszélek... Én belevágnék, de mindenképp rakj félre egy bankszámlára annyit, amiből, ha nem sikerülne a kintlét, vissza tudsz jönni... Ha meg sikerül, akkor sztem egy új, és remélhetőleg jobb élet vár... Nagyon sok sikert és szerencsét, valamint nagyon kellemes életet kívánok neked! :)
2009. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az előzővel!Egyszer élünk,ahogy irod nem tart itt semmi,tényleg csak pénz kell hozzá!Sok szerencsét kívánok!:)
2009. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%

esetleg ha mennél gondolj rám is én is szívesen lelépnék de egyedül mindig nehezebb

:)

én 27 éves vagyok

2009. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

igen,ez igy van, egyedül minden nehezebb egy kicsit.

Ezt a részt is már nagyon unom hogy mindenhova egyedül kell mennem és kezdek kevésbé bátor, merész lenni hogy effajta nagy kalandokba belevágjak!

Most végülis megyek Amerikába, dolgozni de nem letelepedni. Pont ezért vágyódom el, mert már belekóstoltam az izébe a külföldön élésnek, létnek.

2009. febr. 21. 19:23
 5/8 anonim válasza:
84%
Hol laksz egyébként?Kérlek,válaszolj,kedves kérdező...!
2009. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Latom mas is irna neked privat e-mailt, ha tudod, allitsd be, es akkor irhatunk neked ugy is. Remelem nem torlik ki, de irok neked egy oldalt, nagyon sokan vagynak ott is kulfoldre, lehet hogy talalnal valakit, egyutt kimennetek. utazas.hu (forumba menjel)

Persze hogy menjel ki, Anglian nem gondolkodtal meg, mert konnyebb lenne kimenni, es megiscsak egy olcsobb repulojegy, es 1,5 ora alatt kint vagy. Szerintem nem felnel annyira, hiszen nincs annyira messze, megiscsak egy kis biztonsag, hogy barmikor repulore ulsz, es mar otthon is vagy!!

2009. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elobb elirtam, igy akartam irni utazas.com
2009. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!nagyon köszönöm a kedves szavakat és biztatást mindenkitől!

Voltam már Angliában is pár hónapot, de ők negem nagyon hidegek voltak és talán még jobban éreztették velem hogy csak egy külföldi vagyok. De egyetértek egy korábbi hozzászólóval is egyetértek, aki azt mondta hogy Anglia közel van és ezáltal kisebb a kockázat, ez is igaz.

Köszi az utazas.com tippet is szétnézek ott is!

Mindenesetre, bármi lesz is szoritsatok értem mert márciusban útrakelek.

2009. febr. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!