Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A reptéren hol van a baggage...

TijuMK kérdése:

A reptéren hol van a baggage drop off pult? Mert én a netről nyomtatom majd ki a beszállókártyám, és ma kimentem és lehet én vagyok a szerencsétlen de én csak check in pultokat láttam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen, lemaradt 2A terminálról megy a gépem
2011. márc. 17. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:
a sima check in mellett szokott lenni. van hogy a businessclass-al egyben. asszem rogton a bejarattal szemben volt a malev-es de jopar honapja voltam utoljara budapesten mar nem emlekszem.na meg most hogy atadjak a skycourt-ot nem tudom hogy valtozik e.
2011. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most hogy mondod olyan businessclass-t láttam szóval lehet tényleg azzal együtt lesz, köszi szépen!
2011. márc. 17. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szokott lenni külön drop off pult, az egyik checkin pultot nevezik ki annak.


A rendes check in is engedi a drop offot (pl. még nincs normál checkin, nincs sor), van amikor szólnak, hogy lehet menni oda is.

2011. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze az egyik sima pultot "nevezik ki" annak de arra külön ki van írva hogy baggage drop/business class, tehát mégis külön hely. szóval ott lesz a többi pult mellett.biztosan megtalálod majd.
2011. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!